Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah allah cene kasi hareketleri göz yaşı damarlarini yavaşlatır birsey cignemek yemek durdurur oysaki şaşırdım sende yaramamasina😂
Benim dogradigim soğanlar da sıkıntı var demek 😁😁

Y yesilcayyy dan haberi olan var mı lekelenmesi bitmiştir inşallah hep aklımdaydı
Canım LaRisaCca LaRisaCca geçmiş olsun , hoşgeldin tekrardan 😍merhaba lekelenmeler durdu çok şükür ..nabız ve tansiyon biraz yüksek takip yapıyorum haftaya cuma randevum var soracağım ..bulantılarımı çok yoğun hissediyorum bu hafta onların dışında iyiyim 🙂

Bende hayatta doğrayamam ya soğanı ağlamaktan bi hal olurum🤣 o yüzden hep şu ipli el rondosu varya onu kullanıyorum
Ben de hep rondo kullanıyorum. Ne maydanoz ne soğan ne nane ne sarımsak hiççç elde doğramam rondodan Çek gönder 😂
Canım LaRisaCca LaRisaCca geçmiş olsun , hoşgeldin tekrardan 😍merhaba lekelenmeler durdu çok şükür ..nabız ve tansiyon biraz yüksek takip yapıyorum haftaya cuma randevum var soracağım ..bulantılarımı çok yoğun hissediyorum bu hafta onların dışında iyiyim 🙂
Hoşbuldum canım teşekkür ederim 🥰 çok sevindim adına inşallah bir daha hiç yaşamayacaksın 🤗💛 bulantı bende bitti çok şükür koku hassasiyetim de geçiyor sanki. Ama duygu yoğunluğu bitmiyor bir türlü sürekli ağlak moddayım

Ben de hep rondo kullanıyorum. Ne maydanoz ne soğan ne nane ne sarımsak hiççç elde doğramam rondodan Çek gönder 😂

Hoşbuldum canım teşekkür ederim 🥰 çok sevindim adına inşallah bir daha hiç yaşamayacaksın 🤗💛 bulantı bende bitti çok şükür koku hassasiyetim de geçiyor sanki. Ama duygu yoğunluğu bitmiyor bir türlü sürekli ağlak moddayım
Aaa ben hep duygu yogun
😁

Feda olsun annesi 🤗 aslında şöyle düşününce orda kiralar zaten 800 euronun üzerinde 5 aylık ev kirası gibi birşeye denk geliyor. Burda ortala 1000 TL ev kirası 1,5 yıllık ev kirası gibi. Oranın şartlarına fiyat ortalama gibi olur 2500 Euro olunca.
Ben iyiyim kuzum bebişler son gördüğümde iyilerdi inşallah hala iyilerdir 🤗
Evet kuzum aynen öyle 2.500 makul bir fiyat.
Senin gibi tatliş ve pozitif anneleri var mutlaka iyilerdir :))))

Çooooook sevindim tatlişko🤗 Mayısa birşey kalmadı🤗 Sapa sağlam minnoş embriyoların olsun sımsıkı tutunsunlar annelerine inşallah 🤗
Evet cnm, dr zaten klomen devam etmeyelim dedi, ameliyat hiç önermem çok riskli dedi yumurtalık tüpler zarar da görebilir, aşılama ile gebelik yüzdesi klomenle aynı dedi. tüp bebek başarısı yaklaşık 2 kat fazla dedi, tüp bebek hem de uğraştırmayacak sizi. böyle kuzumm :) İnşallah olacak inanıyorum :KK15:

X