Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Histeroskopi hangi durumda yapılıyor ben rahim filmi çekildim tüpler açıktı yine de çekilmeli miyim yoksa doktor mu gerek duyuyor

Hallosss seviyoo senii
Ne yedinn kii
Teyzem yemege geell dedii ama korkuyorumm girmicemm icerii
Kaplarini all gell ozamman tavuksulu corba fln yaptim vrreyim dedii
Ohhh şifa olsun canım. Valla benim dünden dolma cacık vardı onları yedim. Eşim doktorlarını yemeğe götür dü o dışarda yiyip gelecek

Canım düzenli olarak uzun zamandır d vitamini ve c vitamini(içinde çinko gibi bazı takviyeler var) kullanıyor. Ben fayda sağladığını düşünüyorum. Ay evet Lari küçük bir operasyon bile olsa çok önemli sonuçta. Youtubeda videolarını görmüştüm Prof. Hüseyin Cengiz ona gidicem inşallah güzel geçer muayene. Umarım iyi bir doktordur allah iyilerle karşılaştırsın

Histeroskopi hangi durumda yapılıyor ben rahim filmi çekildim tüpler açıktı yine de çekilmeli miyim yoksa doktor mu gerek duyuyor
Doktor gerek duyar canım. Hsg de rahimde şekil bozukluğu perde darlık vb durum görülür se ozaman yapıyorlar canım benim

Erzurum'un mu yöreseliydi o çok lezzetli olur
Bu bilgi burada kalsın canım muhakkak araştıranlar olur işleri ne yarar. Hüseyin cengizi ben de duydum canım. Rabbim hayırlı kapılarda hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah

Öyle canım ya heryeri kazdılar burda ve düzeltmedilerbi çukurdan kaçsan diğerine giriyorsun bakalım artık eşim bi yol bulacak yapcak bişey yok
Sen böyle diyince aklıma teyzem geldi. Düşük tehlikesi vardı teyzemin diger teyzemin oğlunun da düğünü vardı köyde. Gitme dedik yinede gitti ama ayaklarını hani ön tarafta şoförün yanında oturdu ya ayaklarınıda uzatarak gitmişti torpido mu ne denen yere. Boyuda kısaydı ya avantaj sağladı kendisine

Asko hiç bilmiyorum nerenin yoreseli ama bizim sabit yemeğimiz olduğu kesin bizim yoreselimiz olabilir asko eşim göreve gidecek yarın sabah 2 gün yok zaten dün gelmişti görevden dedi ki güçlü bir yemek yap göreve gidecem

Bende süreçle ilgili yazarım buraya canım. Dediğin gibi diğer arkadaşlara da bir faydası olur belki

Gelirken kebap getir gel derdim

Bin şükür kuzum bir de onunla uğraşacaktın yoksa
Aynen asko su hormonları da düzeltsek biran önce eşime diyorum ki inşallah kontrole gidince düzelmiş olur diyor ki gerek yok bebiş 2 hafta oldu bile her ay der bunu

Ellerin dert görmesin canımın içi ellerine sağlık maşallah sana yaşın genç ama her işin altından kalkıyorsun maşallah

Bende süreçle ilgili yazarım buraya canım. Dediğin gibi diğer arkadaşlara da bir faydası olur belki
Muhakkak yaz ki kuzum ben de merak ederim seni
Aynen asko su hormonları da düzeltsek biran önce eşime diyorum ki inşallah kontrole gidince düzelmiş olur diyor ki gerek yok bebiş 2 hafta oldu bile her ay der bunu
Ahahahah eşin her ay totem yapıyor canım çok heyecanlı maşallah çok hevesli inşallah rabbim hemencik nasip etsin

Muhakkak yaz ki kuzum ben de merak ederim seni

Ahahahah eşin her ay totem yapıyor canım çok heyecanlı maşallah çok hevesli inşallah rabbim hemencik nasip etsin
Amin inşallah asko gerçekten en büyük destekcim o rabbim inşallah tez zamanda nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…