Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeğenim de yengeç benim. İyidir heralde henüz pek bir karakteri yok ama
Abim de 15 temmuz. İyidir yengeçler
Ahahahah saklayacak yerimiz yokkk özgüven tavannn

Ooo maşallah dededen torpilli şanslı bebişşş ilk torun mu

Günaydın

İlerde dersin, bak yavrum bu sensin böbreğin
Gösterebileceğim fotoğraflar onlar gerçekten son kontrolde de şeker yükleme heyecanından yüz fotoğrafı basalım demeyi unuttum

Evet gerçekten öyle eşime kalsa çoktan taşınmıştık da ben durduruyorum
Ne gerek var kuzum otur yuvanda miss gibi inanki yeni yılda 2 çift ve annem 2+1 evde kaç gün kaldık o yasakta bir arada kalalım diye hiç de tepişik değildik. Kira çabuk gelir kuzum ödeyince anlar insan
12 de bna kız dedi 17 gittim erkek dedi bizim kinin mal meydan da Poyraz Paşa sere serpe açmış ohh
Hatırlıyorum biz kız beklemiştim sen erkek deyince şok olduk poyraz sana sürpriz yaptı annesi
Cero tulum çok kullanışlı birşey değil. Yeğenim de deneyimledik , çok tulum almıştık, daha çok alt üst takımları sevip kullandık. Belkide kişiden kişiye değişiyordu

elektro mu çektireceksin
Heee direğe bağlicam kendimi
Aşkım benim geldin mi özledim seni ama tez yazıyorsun diye dürtmüyorum . Nasılsın
Yeğenim de yengeç benim. İyidir heralde henüz pek bir karakteri yok ama

Gösterebileceğim fotoğraflar onlar gerçekten son kontrolde de şeker yükleme heyecanından yüz fotoğrafı basalım demeyi unuttum
Bak yavrum bu sensin , akciğer çok iyi ya

Aynen ayrıntılı ultrason renkli doppler falan diye de geçiyor heralde. Çok güzel geçti onu izlemek aşırı keyifli. İnşallah güzel şeyler duyarsın doktorundan
inşallah.. 1,5 saat çekim dediler.
Gittiğim hastanede randevu dolu idi die dışardan ultrason doktoruna yönlendirdi doktor.
hayırlısı ile güzel haberler duysak.

Evet evet oturuyoruz evimizde valla kafam rahat komşularım iyi alıştım 4 senedir buradayız mis gibi benim şöyle de bir avantajım var yeğenim erkekti ve tüm kıyafetleri yepyeni duruyor ablam yavaş yavaş gönderiyor bana. O yüzden şu anda pek fazla bir şey almıyorum açıkcası.Tulumlar da boyu uzun olursa sıkıntı ee bir de kilosu nasıl olur daha anlaşılmıyor. O yüzden çok kıyafetle doldurmuyorum her yeri.

Aynen torpilli ilk torun diyebiliriz
Maşallah Allah şansından geri koymasın Bizim buralarda torun odasını kızın annesi babası alıyor öyle birşeyler var mı sizde de?
Biz bebeğimizin odasını kendimiz aldık da öyle bir gelenek de var diye sordum

inşallah.. 1,5 saat çekim dediler.
Gittiğim hastanede randevu dolu idi die dışardan ultrason doktoruna yönlendirdi doktor.
hayırlısı ile güzel haberler duysak.
Benim 45 dk falan sürdü. Ama her yerde farklı oluyormuş. Tek tek beslendiği damarlara bakıyor, kalp, böbrek her yere bakıyorlar sonra ölçümleri bir forma yazıyor kendi doktoruna gösteriyorsun o da fikir veriyor.

iyiyim kuzum. Arada uğruyorum, enerji alıyorum
Ben kendimi direğe bağladığımda muhakkak burda ol müthiş enerji yayacağım
Biz de cinsiyeti henüz öğrenemedik ama biri kız olursa yeğenim hiçbirşeyi 4-5 kere giymedi.çabuk büyüyor maşallah. Yengem saklıyor bizimkilere giydireceğim bende. Buna rağmen ben bazı şeyler almıştım

Benim 45 dk falan sürdü. Ama her yerde farklı oluyormuş. Tek tek beslendiği damarlara bakıyor, kalp, böbrek her yere bakıyorlar sonra ölçümleri bir forma yazıyor kendi doktoruna gösteriyorsun o da fikir veriyor.
Anladım canım. biran önce bu hafta geçse
Tetanoz vuruldun mu ?

Aşkım benim geldin mi özledim seni ama tez yazıyorsun diye dürtmüyorum . Nasılsın

Yüzü en fazla burada belli işte o kadar

Eklentiler

• IMG-20210225-WA0005.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 22
Canım detaylıyı devlette mi özelde mi yaptırdın ücret ne ödedin?

He yok kuzum bizim burda fark etmez annem alacaktı babaannesi biz alalım dedi annem halı perde bakıcaz bebek arabası geri kalan bizde işte herkes elinden geldiğince hevesli istekli sevinçli mutlu bende alma diyemiyorum şimdi böyle bi gelenek yok esasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…