Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebek başlı başına masraf ama gebeliğe hazırlık da ciddi masraf oluyor gerçekten. Sağlıkla kucağımıza alalım da hamd olsun bugünümüze

Napalım kuzum o kadar uğraştık şimdi de vermemek olmaz..
Zaten görümcem ve teyzem aman ne gerek var dedi asabımı bozdu
birazda inada illa olacak dedim

Aa ben ilk defa duydum böyle bir şeyi. Bu anneanne dedeler ne yapsın artık kıyamam
biz yine istemedik illa direten ve bu yüzden dünürler bir birine gireni gördüm.
Çok şükür kayınvalidem de ablamların kide karışmadı buna.

Aynen kuzum allah razı olsun ben detaylıya 500 tl vericez 14 nisan sabah 10 da tok gel 40 45 dk sürüyor dedi bakalım

kesinlikle canım sağlık olsun herşey oluyor valla.

Benim 1000 TLydi. Sakarya'dayım. İstanbul çevresi büyük şehir falan bu faktörler etkili sanırım fiyat aşamasında
Bazılarını okuyorum 40 bin TL tüp bebek ödemesi yapmışlar burada 3 kere yapılır o paraya mesela
Napalım kuzum o kadar uğraştık şimdi de vermemek olmaz..
Zaten görümcem ve teyzem aman ne gerek var dedi asabımı bozdu
birazda inada illa olacak dedim
Kız ne demek ne gerek var ? Bazen aile büyükleri istiyor ki kendi zamanlarındaki gibi kapalı kutu olsun doğumda görelim bebeği. Ama artık yediğimiz içtiğimiz soluduğumuz hava bile eskisi gibi değil bebeklerde risk oranı yüksek ,iyi yaparsın ömürcüm . Mantıklı olan yaptırman.

Aynen kuzum allah razı olsun ben detaylıya 500 tl vericez 14 nisan sabah 10 da tok gel 40 45 dk sürüyor dedi bakalım
Çikolata nutrlle tatlı bir şeyler yersen kıpır kıpır onu öyle izlemek aşırı keyifli benimki annesi gibi Nutella seviyor. Bir gün okula gidiyorum sürekli ayakta falan olduğum için hareketini az fark ediyorum. Akşam Nutella yiyip uzanıyorum ohh misgibi tekmeler yumruklar geliyor

kesinlikle canım sağlık olsun herşey oluyor valla.
Yavrularını sevsinler
Tüp bebek de sanırım 20 25 gibi bir şeydi burada sormuştum bir de çok seçeneğin olmuyor o yüzden yakın olsun biraz pahalı olsun mantığıyla da kabul ediyor insanlar.

ben oksapar iğne de kullanıyorum koldan ya canım. o bile ara ara ağrı yapıyor sanırım bu bana baya ağrı verecek gibi geliyor. inşallah olmaz da.

Yavrularını sevsinler

Tüp bebek de sanırım 20 25 gibi bir şeydi burada sormuştum bir de çok seçeneğin olmuyor o yüzden yakın olsun biraz pahalı olsun mantığıyla da kabul ediyor insanlar.
Valla canım benim şehrimde de yapan çok yer vardı ama ben adanayı seçtim. Güvenmek çok önemli biz dr u laboratuvar ı embriyolog u çok arastırdık şükür ki memnun kaldık cero cum

Aynen öyle yapıyorum kuzum giderken sütlü çikolata alıyorum yanımaa allahım kıpır kıpır şimdi daha da büyümüştür sıpa günden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…