Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
22ye doğru hissettim. Hesaplamaya sata göre yapıyorlar ya benim 4 5 günlük geri gibi çıkıyordu iğne ile hamile kaldım ya. Aslında 21+3 falan gibi bazen hafta tam uyumlu çıkıyor ölçüm de bazen geri. Ama geri değil aslında normal

Ayyy senin de erkek evim küçük ben hemen oda yapamıyorum belki bir sene sonra küçük odamı boşaltıp yapmayı düşünüyorum. İlk zamanlarda zaten odanda yatacak
Aynen önce yanınızda kalmayacak mı zaten ? Bizim bebek odası yan oda diye bizim odaya almam diye düşünüyorum
Bakalım merakla bekliyorum daha erken hissedenler de olmuş ama arada bir sallıyor beni artık kolu mu bacağımı neresi geliyor ders anlatırken baya tepki veriyor sesi tanıyor muhtemelen artık
Ayyy kurban olurum ben ona maşallah zeki olacak seninki hissettiriyor

Ayy hadi inşallah güle güle kullansın Fatma hareketleri hissediyor musun artık? Ne zaman hissettin hissediyorsan

Ne zaman hissetmeye başladın cero hareketi
17. Hafta da hissetmeye başladım böyle pıt pıt balık gibi bişey dokunuyor şimdi kıpırdıyor elimi koyuyorum duruyor çok tatlı bi duygu valla mucize yaa

Canım geç döllenmeydi seninki hatırlıyorum. O yüzden hesaplamada yanılma payı var ama ultrason ölçümünde bebek iyiyse herşey yolunda demektir ayrıca sen ve eşin minnoşsanız bebek de dev gibi olmaz zaten

Aynen önce yanınızda kalmayacak mı zaten ? Bizim bebek odası yan oda diye bizim odaya almam diye düşünüyorum

Ayyy kurban olurum ben ona maşallah zeki olacak seninki hissettiriyor
Evet yanımızda kalacak bir beşiklik yerimiz var çok şükür evim 2 +1 kendi evimiz. Şimdi burayı bırakıp kiraya gitmek istemiyorum sıfır almıştık seviyorum da. Ailem başka şehirde yaşıyor. Onlar haziranda falan bize gelecekler iki üç ay kalacaklar. Sonra onlara buradan ev bakacağız. Taşınınca küçük odam annemlere geçecek ben de çocuk odası yapacağım

17. Hafta da hissetmeye başladım böyle pıt pıt balık gibi bişey dokunuyor şimdi kıpırdıyor elimi koyuyorum duruyor çok tatlı bi duygu valla mucize yaa
Ayyy darısı bize Rabbimmm darısı bizeee
Evet ya detaylı da parmakları dudakları falan görüyorsun ya hiç bitmesin istiyor insan
Duduşları mııı
Temmuz bebeleri hep kız oldu ağustos bebeleri erkek
Ekim erkek görünüyor ama bakalım benim cücüler ne olacak

Ayyy senin de erkek evim küçük ben hemen oda yapamıyorum belki bir sene sonra küçük odamı boşaltıp yapmayı düşünüyorum. İlk zamanlarda zaten odanda yatacak
Aynen bende yapmayacaktım anne yanı aldım zaten ama babaanne dede aldı odamızı o yüzden aniden oldu yani benim dışımda gelişti en azından kıyafetlerini koyacağım yer var bir dünya kıyafeti var oda şart esasında

İnsanın kendi evi gibi var mı hayatım. 2+1 de biz 4 yetişkin yaşadık 2 yıl. Annem küçük eve çıkacağım artık demişti sıkılmıştı büyük evden. Zaten sonra biz evlendik çıktık o ev şuan bile büyük anneme

Ayyy darısı bize Rabbimmm darısı bizeee

Duduşları mııı

Ekim erkek görünüyor ama bakalım benim cücüler ne olacak
Evet evet yarık dudak falan inceliyorlar ya yaklaştırıyor ekranda görüyorsun gerçi bizimkş yüzünü saklıyor ya elleriyle ya bacaklarıyla baya uğraştı doktor o arada adam ekrana mı bakacak fotoğrafı mı basacak bilemedi pek yüz fotoğrafımız yok organlara bakıyor hep benim doktor beyin böbrek omurga mide kalp

Evet gerçekten öyle eşime kalsa çoktan taşınmıştık da ben durduruyorum

Benim de temmuz aslında 14 temmuz görünüyor doğum Kızdan umutluydun ama 12.haftada ikili için gittiğimizde sere serpe göstermişti. Yiğidin malı meydandadır mantığı
12 de bna kız dedi 17 gittim erkek dedi bizim kinin mal meydan da Poyraz Paşa sere serpe açmış ohh

Canım 4 lü ultrason mu çekildiniz.
nasıl geçti? bizde nasipse 4 Nisanda ama çok heyecanlıyım

Tabi eşya çok oluyor ister istemez. Valla kendimi durdurmaya çalışıyorum baya yoksa her gördüğüm tulumu falan alasım geliyor. Mağazamız da buldum h&m çocuk bölümü mükemmel. Hem kumaşları hem desenleri harika. Sonra dedim ki kendime cero bir doğur gider iki dk alırsın tüm kıyafetleri

Benim de temmuz aslında 14 temmuz görünüyor doğum Kızdan umutluydun ama 12.haftada ikili için gittiğimizde sere serpe göstermişti. Yiğidin malı meydandadır mantığı
Abim de 15 temmuz. İyidir yengeçler
Ahahahah saklayacak yerimiz yokkk özgüven tavannn
Ooo maşallah dededen torpilli şanslı bebişşş ilk torun mu
Günaydın...
Mesajları okuyayım dedim ama bıraktım..
Günaydın
İlerde dersin, bak yavrum bu sensin böbreğin

Canım 4 lü ultrason mu çekildiniz.
nasıl geçti? bizde nasipse 4 Nisanda ama çok heyecanlıyım
Aynen ayrıntılı ultrason renkli doppler falan diye de geçiyor heralde. Çok güzel geçti onu izlemek aşırı keyifli. İnşallah güzel şeyler duyarsın doktorundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…