Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ogünü akşamı da yap demiştim yaptın mı çatlamamış mıydı? Artık çatlamaması imkansız yani

Valla ben de özel okuldayım bizde alıyorduk iyi oluyordu açıkçası. Şimdi böyle bakalım ödemelerimiz gecikecek gibi duruyor. Bir kurtulamadık Sen ne iş yapıyorsun? Şimdi gitmiyorsun dimi? Ya yerim ben o akıllı bıdıkları ne zaman doktora gideceksin bakalım

Zaman ilerledikçe sabırsızlanıyoruz ya bize geçmiyor gibi oluyor. Artık ben de öyle hissediyorum
Aynen öyle canım bende bi an önce ağustos gelsin diye bekliyorum birde bu aralar bebek arabası arastırması yaptım alsam mı almasam mı kararsız kaldım kışa bi daha kapanacak napsam bi puset mi alsam diyorum bi daha ki yaza doğru alırım diyorum kafam bi dünya napıcam bilmiyorum bi yandan alsam 2.bebe kalacak zaten diyorum al geç illa ki alınacak kafam karısık

Cerocum ben de kurumsal bir otelde satış müdürüyüm ama otelin genel mdr ü bile kadroda değil şuan . Gerçekten kurumsal yapılar bile saçmaladı. 3 yeni otel açtılar ama bizi otele sığdıramadılar
2 Nisan'da iskenderunda 23 Nisan'da adanada randevum var canım senin detaylı ultrasonun yapıldı mı nasıl diyorlar herşeye

Kuzu zaman geçtikçe sadece fiyatlar artıyor saklayacak yerin varsa al koy el mahkum alacaksın
Inşallah bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bizim bebeler ele avuca gelene kadar senin ki de doğacak valla zaman akıyor
Ayy sen 2 aylık olunca ben ıkınıyor olacam

Bence her ihtimale karşı al elinde bulunsun öyle ya da böyle lazım olacak. Yani benim fikrim bu yönde Ben de temmuzu bekleyenlerdenim Kavuşsak sağ salim bebişlerimize
Valla bende alma taraftarıyım travel sistem den baston a geçiş yaparız artık napalım

Ayy valla kurumsallar da saçmaladı haklısın cidden. Benim detaylı gayet güzeldi hiçbir problem yok. Suyum sınırın biraz üstündeymiş ama doktorum sıkıntı değil dedi. Şeker yükleme yaptırdım geçen hafta sonucum gayet iyi. Yani süreç güzel ilerliyor. Hareketlerini hissediyorum en büyük zevkim o

Kuzu zaman geçtikçe sadece fiyatlar artıyor saklayacak yerin varsa al koy el mahkum alacaksın

Ayy sen 2 aylık olunca ben ıkınıyor olacam
Hahaa evet bebeler gün yüzüne çıkacak hayırlısıyla ya bebek odası tamam anne yanı beşik aldım o da tamam bebek arabası alıcam yerim var kuzum yavastan bebek kıyafetlerini almaya başladım bakalım anca çeyiz düzer gibi ağustosa anca hazır olur küçük beyin odası

Valla bende alma taraftarıyım travel sistem den baston a geçiş yaparız artık napalım
Canım sakın travel alma çok büyük ne arabaya sığar ne katlanıp biryere konur ya baston al ya da katlanan küçük ebat olabilen bir araba al. Benim bebek arabam , ben geçen yıl kıza hamileyken almıştım çanta gibi oluyor çok pratik. Eltim arabasını kullanamıyormuş baston almış travel çok büyükmüş
Maşallah maşallah 29. Haftada hıçkırıyorlarmış bakalım hissedecekmisin

Ayyy senin de erkek evim küçük ben hemen oda yapamıyorum belki bir sene sonra küçük odamı boşaltıp yapmayı düşünüyorum. İlk zamanlarda zaten odanda yatacak

Bakalım merakla bekliyorum daha erken hissedenler de olmuş ama arada bir sallıyor beni artık kolu mu bacağımı neresi geliyor ders anlatırken baya tepki veriyor sesi tanıyor muhtemelen artık

Ayy hadi inşallah güle güle kullansın Fatma hareketleri hissediyor musun artık? Ne zaman hissettin hissediyorsan
Hahaha valla insan bir düşünmüyor değil. Sağlık ocağı yakın bana hareketleri hissetmiyorken arada kalp atışı dinlemeye gidiyordum Şimdi hareket ediyor ya insanın içi rahatlıyor
Ne zaman hissetmeye başladın cero hareketi

Benim de detaylı 2 hafta sonra bakalım yavrumu özledim gideyim de bi göreyim kontrol günü gelmek bilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…