Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Komplo komplo
Ama larim nebileyim böyle tek kelime daha farklı bişey olsun istediydim
İyi yapmışsın kuzum değişiklik iyidir. Ben alışkanlıklarımdan kolay kopamam sabitimdir o yüzden öyle düşünüyorum ne mutlu senin gibi cesur yüreklere
Canım kızlar günaydın kandiliniz mübarek olsun. Bu mübarek günde şu ovulasyon testime bakar mısınız? Paylaşayım dedim. Özellikle bugün ki testim :)
Yansın gecelerrr canım benim bingooo
Kkenke sen neden kenkenin aldığı kararlarının arkasında durmuyosun
Sen herhalinle güzelsin sana herşey yakışır canım kenkem

Ayy hiç sorma evde olunca böyle oluyorum Bn çalısınca bu kdr degilm evde Bi mayışıklık çöküyo glba

Canım peynirin yok helvalık ya
Ayy hiç sorma evde olunca böyle oluyorum Bn çalısınca bu kdr degilm evde Bi mayışıklık çöküyo glba
Evde olunca öyle oluyor canım ama sen hafta içi çok yoruluyorsun bolca dinlenmen beni sevindiriyor
Ohhh misss as Afyttt
Akşama yemk sayın hadi hadi hadi
Şihhıl mahşinin bir De kıymalı patlıcanlı pirinçli olanı var biliyor musun? Akşama onu yapıcam

Helvaya peynir mi ?

Bende daimi birşey yapıp böyşe devam edicem dedim bitanem artık senin bakan güzel gözlerinden kaynaklı

Canım ya aklım sende. Dikkat edin. Dualarımız seninle

Kız eski nick in ne güzeldi niye değiştinnnn

Ödül ve ceza olacak mı hocam

Hadi inşallah hepsi söz dinleyip çalışmıştır beybi
Bir 10 bir 11 iki de 12 mm 4 tane var. Salı kontrol yazdı ama doz hala 75. Femara ile bir tane oluyordu simdiye18 olmustu hatta ama igne olunca çok yumurta ama doza bağlı gun uzuyor sanırım. Rahim kalınlığını falan beğendi, salı görüşelim dedi bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…