Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Komplo komplo😂😂
Ama larim nebileyim böyle tek kelime daha farklı bişey olsun istediydim😂
İyi yapmışsın kuzum değişiklik iyidir. Ben alışkanlıklarımdan kolay kopamam sabitimdir o yüzden öyle düşünüyorum ne mutlu senin gibi cesur yüreklere 🤗💛
Canım kızlar günaydın kandiliniz mübarek olsun. Bu mübarek günde şu ovulasyon testime bakar mısınız? Paylaşayım dedim. Özellikle bugün ki testim :)
Yansın gecelerrr canım benim bingooo 😁
Kkenke sen neden kenkenin aldığı kararlarının arkasında durmuyosun:63:
Sen herhalinle güzelsin sana herşey yakışır canım kenkem 🤗😘

Ben de kahvaltı sonrası sızmışım ikinci uykumdan az önce uyandım😅

aminnnnnn canım 🤲❤️

çok geçmiş olsun tekrar canım❤️inşallah ekg normal çıkar.Bizim burda eve ekip gelince geçiren geçirmeyen herkese ilaç dağıtıyor sizin orda da öyle mi
Ayy hiç sorma evde olunca böyle oluyorum Bn çalısınca bu kdr degilm 😂😂 evde Bi mayışıklık çöküyo glba 😂

Canım peynirin yok helvalık ya 😔
Ayy hiç sorma evde olunca böyle oluyorum Bn çalısınca bu kdr degilm 😂😂 evde Bi mayışıklık çöküyo glba 😂
Evde olunca öyle oluyor canım ama sen hafta içi çok yoruluyorsun bolca dinlenmen beni sevindiriyor
Ohhh misss as Afyttt 🤗🤗
Akşama yemk sayın hadi hadi hadi 😂😂
Şihhıl mahşinin bir De kıymalı patlıcanlı pirinçli olanı var biliyor musun? Akşama onu yapıcam 😁

Canım peynirin yok helvalık ya 😔

Evde olunca öyle oluyor canım ama sen hafta içi çok yoruluyorsun bolca dinlenmen beni sevindiriyor

Şihhıl mahşinin bir De kıymalı patlıcanlı pirinçli olanı var biliyor musun? Akşama onu yapıcam 😁
Helvaya peynir mi ? :110:

İyi yapmışsın kuzum değişiklik iyidir. Ben alışkanlıklarımdan kolay kopamam sabitimdir o yüzden öyle düşünüyorum ne mutlu senin gibi cesur yüreklere 🤗💛

Yansın gecelerrr canım benim bingooo 😁

Sen herhalinle güzelsin sana herşey yakışır canım kenkem 🤗😘
Bende daimi birşey yapıp böyşe devam edicem dedim bitanem artık😘 senin bakan güzel gözlerinden kaynaklı 😍🥰🥰

Hepinizee tesekkur ederimm
Dualarinizaa bizide katarsanizz❤️
Sabah esim mide bulantisiylaa banyoya gittiginde düsup bayildi.
Mudahaleedip ambulans cagirdim.
O an mesafe fln umrunda degildi ,bendede hafif semptomlar basladi gece.
Hafif basini vurdu ,onlem amacli ekg cekiceklermis.
Suan iyii
Canım ya aklım sende. Dikkat edin. Dualarımız seninle

Kız eski nick in ne güzeldi niye değiştinnnn 😱

😁 Ödül ve ceza olacak mı hocam

Hadi inşallah hepsi söz dinleyip çalışmıştır beybi 🤲🤗
Bir 10 bir 11 iki de 12 mm 4 tane var. Salı kontrol yazdı ama doz hala 75. Femara ile bir tane oluyordu simdiye18 olmustu hatta ama igne olunca çok yumurta ama doza bağlı gun uzuyor sanırım. Rahim kalınlığını falan beğendi, salı görüşelim dedi bakalım. 🤷

X