Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuuzum fabrikadaa onlemler iyi ama sonucta bilmiyozzki
Ek işide sanayide
Hafta basinda arabayla ugrasirken üşüdum dedi

lariş karıştırdın o ben değilim, o Mucizemibekliyorummm arkadaşımızdı, bende aşılamada zorlanmışlardı ve geçen gittiğim doktor yine kontrol edip rahim içine geçmeye çalışıp geçememişti sadece, iltihap falan demediler bana, rahim ağzı çok dar sadece

LaRisaCca yine karıştırdın

Eşim randevu aldı haftaya test verecek canım. Ona göre Bülent bey ne derse öyle hareket edeceğiz. Bayram sonuna ancak başlarım sanki
Hadi hakkımızda hayırlısı canım benim. Bende muayene olayımda bakalım o gün belli olur herşey. Dosyamızı da aldık
coconatt canım benim 1 Nisan yaklaşıyoorrr tahlillerin i verdin mi
Kuzum ay sorma kazasız belasız gitsek bir canım ben adet olmadım ya test yaptım negatif kist oluşmuş yine benim anladığım kasıklarımdan hissediyorum çünkü ilaçsız geçen her ay böyle oluyor. Kliniği aradım test yapmayın Bülent bey muayene etsin o gün gerekli görürse istediği takdirde yaparsınız dediler. Ayrıca dosyamızı aldık burdakilerden çok sinir oldum. Ben gidemedim eşim gitti kavga edip gelmiş eşimin sperm sonucunu yanlış vermişler aradım hemen çemkirdim ne biçim iş yapıyorsunuz diye. Hemen gönderdiler doğrusunu

Ay çok güzel ya. Hadi hayırlısı olsun canım

Ay çok güzel ya. Hadi hayırlısı olsun canım
Sağol canım ya inşallah güzel güzel ilerler bu defa hepimizin. Bu zamana kadar olan herşeyi yazıya döktüm doktora gidince unutmamak için.Yazarken yoruldum yaşarken ne hale geliyoruz bizler acaba diye düşünmeden edemedim

Anamm çekti dişimi kırıktı ama doktorum çok iyiydi anlamadım 10 dakika da bitti işim ama şimdi hiçbir şey yiyip içemeyeceğim ağzım yamuldu o kadar uyuşuk ki
Rahat edersin artık inşallah canım diş çok fena birşey
Evet kuuzum fabrikadaa onlemler iyi ama sonucta bilmiyozzki
Ek işide sanayide
Hafta basinda arabayla ugrasirken üşüdum dedi
Ayy ben de pazar günü üşüttüm boğazım ağrıyor muhtemelen eşin de öyle oldu havalar çok soğuk ya
Ben anneme geldim
Çok şükür annelerimiz var ya
yine mi karıştırdım ya bi de mutlu oluyorum kendi kendime aklımda tutabilmişim diye

Ay nasıl Bir sorumsuzluk bu ya.. dosyayı vermemek de ne demek nasıl bir saçmalık bu iyi ki bıraktım canım.
Hamilelikten çok fazla şey ettirme
Beni bir tek sen anlıyosun duyguş
Beni tanıyor ya yeter bana
Seni hiç unuturmuyum bennn

Üşenmesem gidip gırtlaklayasım geldide benimki vermiş ağzının payını doktorun o yüzden umursamadım canım. Birde acilen tüp yapmamız gerek tekrar falan demiş eşimde " Ne tüpünden bahsediyorsun sen, hangi sorumsuzluğunuzdan bahsedeyim" falan demiş. Kız birde her ay kist oluyor ilaçla gönderip duruyorsun demiş eşim doktor ne dese beğenirsin "hayır kist falan yok " benimkinin siniri iyice zıplamış haklı olarak

Ya valla Allah razı olsun Dediğin gibi yapıcam. Çok çok çok teşekkür ederim

Helal olsun enişteye valla. Gelmiş haklarından sana bırakmamış
Ya valla Allah razı olsun Dediğin gibi yapıcam. Çok çok çok teşekkür ederim
Ne demek hayatım senin için yapabileceğimiz ne olursa yaz
İğnemi oldum geldim şifa olsun inşallah ama çok yaktı bu sefer
Ohh şifa olsun . Merak etme canım prolüton iyidir

Ayyyyy Allahım sanki ellerinin altlarında oyuncağız biz gidip dövelim Bi operasyon yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…