Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun bbgm diş kötü vallahi
Çok sağolun canlar aynen ben süt dişlerim döküldüğünden beri çektiğim iiçin bezdumm

Canım ilk adetim opudan 10 gün sonra oldum ama tarlusal vermişlerdi bana ikinci adetim tam 42. gün geldi normalde 28 32 günde olurdum ilaçta vermediler canım bide ben gelmedikçe stres oldum oda gecikme yaptı heralde stres yapma o geleceği zaman geliyor cidden

Yok be kuzu yine kıyamayız onlara bulana kdr ztn gözümüzün kökü kurudu elbet geçer bugünlerde az daha sabır yine de halimize binlerce şükür

yine mi karıştırdım ya bi de mutlu oluyorum kendi kendime aklımda tutabilmişim diye
Ya valla benim işler o kadar karışıkki beni herkesle karıştırabilirsiniz, biraz ondan biraz bundan, bi doktor başka bişey diyo öbür doktor tamamen ters bişey sölüyo, o kadar daraldımki

Yok be kuzu yine kıyamayız onlara bulana kdr ztn gözümüzün kökü kurudu elbet geçer bugünlerde az daha sabır yine de halimize binlerce şükür
Çok haklısın canım zor bulunca nasıl kıyar insan

Yok yok yasak bitimine az kaldı tbi bugn bnm doktor direk lekelenme oldu diyince ilişkiye mi girdiniz dedi adamlar yask diyince glba yasakları çiğneyecez gibi geliyor uzaktan bakınca
Doktorların hepsi öyle galiba dışarıdan nasıl görünüyorsak

Çok sağolun canlar aynen ben süt dişlerim döküldüğünden beri çektiğim iiçin bezdumm
Canım diş ağrısı nı Allah düşmanıma bile vermesin..
Ee fıtı fıtı buuu her yol mübah onlara
Yaramaz kocalar
Ya valla benim işler o kadar karışıkki beni herkesle karıştırabilirsiniz, biraz ondan biraz bundan, bi doktor başka bişey diyo öbür doktor tamamen ters bişey sölüyo, o kadar daraldımki
Öyle deme kuzu Rabbim doğru kapılara cıkarsın bizi ben evden çıkmadan hep bu duayı ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…