Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzumm çok şükür iyi kanama alanı görmedi 2 gün gerideydi o arayı kapatmış günüyle uyumlu olmuş proluton iğne verdi bol bol dinlen dedi büyümeye bağlı olblr ama tedbr al dedi
Mas cnm cok sevindim. Tabiki tedbir bizden gerisi rabbime kalmis.. Olsun iyiki gitmişin nolur nolmaz.. Sen çalışıyor muydun cnm kaçırdım ben

kızlarrrr ben geldim çok heyecanlıyım
bi tane yumurtam oluşmuş boyu 18 mm olmuş.bu ay ki takviyeler fayda etmiş sanırım geçen ay 14 mm büyümüştü sadece.
doktor iğneyi 3-4 saat içinde yaptır dedi alıp akşam evde kendim yapmayı düşünüyorum inşallah beceririm
ayyy hadi inşallah bu ay güzel sonuçlanır hayırlısıyla amiiiinnnn

Hemen notumu aldım çok teşekkür ederim

Mas cnm cok sevindim. Tabiki tedbir bizden gerisi rabbime kalmis.. Olsun iyiki gitmişin nolur nolmaz.. Sen çalışıyor muydun cnm kaçırdım ben
evet kuzum çalışıyorum.. aynen öle bbgm ztn randevum 1 nisandı 5 gün önce glmiş oldum en azndan içim rhat etti hfta sonu bol bol uzanıp dinlenirim

hayyy maşallah cnımmm süper haber hadi inşallah bu ay minnoşun sana gelr

Merhaba ben yeni üye oldum.Yumurtlama günüm bugün 4 gün önce sistit oldum.Sistitim geçtikten sonra 3-4 gündür açık pembe damla damla kanamam var hala devam ediyor. Bugün doktora gittim.Gebelik kan testi yapıldı.Negatif çıktı.Doktor ilaç yazdı ve bu ay korun adetinin 3. Günü gel yumurtanı büyütüp çatlatma iğnesi yaparız dedi. Ama benim yumurtam sağlıklı mı çatlıyo mu hiç bişey bilmiyorum. Ultrasonla bakmadı. Sadece vajinal muayene yaptı.Çok tecrübesizim kimseye soramıyorum bişey. Yardımcı olur musunuz? Bu tedaviye başlamalı mıyım? Ne yapmalıyım? Daha 5-6 aydır korunmuyorum.

ozmut sen napıyor sun bebişm
Kuzucum ben o kadar yoğunumdum ki bugün iş yerinde hala da çalışıyorum pertim çıktı. ben bu akşam diş tedavisine başlıyorum bebek olmadı bari dişlerden kurtulayım dedim bakalım ondan sonra ramazan ayını da geçirip tedaviye başlamayı düşünüyorum hayırlısı ile eşimde test verdi yazmıştım dün zaten o sırada yine doğal deneriz artık olursa olur:) nasip kısmet diyorum.. senin kuzucuklar nasıl :) ne zaman kontrolün

kuzumm çok şükür iyi kanama alanı görmedi 2 gün gerideydi o arayı kapatmış günüyle uyumlu olmuş proluton iğne verdi bol bol dinlen dedi büyümeye bağlı olblr ama tedbr al dedi
senin minnoş yaramazmı olacak acabağğğğğ annesi yat dinlen yavrum rapor falan alıcakmısın

senin minnoş yaramazmı olacak acabağğğğğ annesi yat dinlen yavrum rapor falan alıcakmısın
glba öyle deyzesiii kendisi bni bi kere korkutuyor yok bbgm rapor alınack bsey yok dedi dinlen dedi sadece bnde müdürümle konustm gün içerisinde dinlencem çalışırken hafta sonuda ayakları dikler yatarım

glba öyle deyzesiii kendisi bni bi kere korkutuyor yok bbgm rapor alınack bsey yok dedi dinlen dedi sadece bnde müdürümle konustm gün içerisinde dinlencem çalışırken hafta sonuda ayakları dikler yatarım
Kontrol mu vardıııı sıkıntı yok değil mi benim de bugün karnım ağrıyor, biraz huzursuz oldum

Kontrol mu vardıııı sıkıntı yok değil mi benim de bugün karnım ağrıyor, biraz huzursuz oldum
yok bbgm aslında yoktu 1 nisandı ama dün yine lekelenmem oldu biraz da sancım vardı korktum sababhta sancım devm ediyordu dedim bi gidiyim aklım kalmasın çok şükür bisey yok kanama alanı görmedi ama tedbir amaçlı proluton verdi.. akşama vurulcm bbgm birde 2 gün gerideydi ya o açığı kapatmış sende korkma bbgm normalmiş ağrılar rahim büyüdüğü için oluyormuş

evet kuzum çalışıyorum.. aynen öle bbgm ztn randevum 1 nisandı 5 gün önce glmiş oldum en azndan içim rhat etti hfta sonu bol bol uzanıp dinlenirim
Nasıl peki işin cok yorucu mu? Öyleyse rapor mu alsaydın ki cnm

Ayyyyyyy çok güzel yaaaaa gözün aydın canım çok sevindim inşallah benim de açık kapanır

Y yesilcayyy nasılsın canım randevun ne zamandı lekelenmeler ne durumda
Herkese merhaba ..dün kontrolüm vardı Lariş ..önceki kanama alanım kapanmış ama yeni bir tane daha oluşmuş..Ebru hanım estrofeme 10 gün daha devam et dedi progesteron da devam , zorlama dikkat et dedi , bakalım dinleniyorum yatıştayım sürekli edaecoo canım seninde lekelenmen olmuş geçmiş olsun dikkat et zorlama Kendini canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…