Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hoşgeldin canım gözün aydın çok sevindim adına inşallah bu ayki tedavinle bebeğine kavuşursun.
Hemen notumu aldım çok teşekkür ederim
Ne demek keşke birşey yapablsek
Anladım teşekkür ederim.
Üzülme canım inşallah bu yeni ayda gebelik müjdeni alırsın
Merhaba canım. Sistit tedavi olman gereken önemli bir durum gebeliğe engel olabilir. Ama 1 yıl kendi kendine denemeden ilaç tedavisi vermiyor normalde doktorlar. Çok yeni başlamışsın gebelik çalışmasına bence ovülasyon testı al yumurtlamanı takip et o şekilde değerlendir. Erkenden hormon yüklenmek çok doğru değil. Kaç yaşındasın?
Ellerine sağlık canım benim. Geçmiş olsun dişlerine ne oldu? Biz iyiyiz canım çok şükür şimdilik herşey yolunda. 23 Nisan'da adanada 2 Nisan'da burda kontrolümüz var
Selam yeşilcim. Çok sevindim adına. Yeni kanama alanı küçük bir alan mı? Pembe lekelenme geliyor mu? Aman canım hiçbirşey senden önemli değil. Uzan boşver bebişler iyice tutununca herşey yoluna girecek. Ben bütün gün yatıyorum zaten yeşilcim hiç kalkmıyorum

Geldim, bugün doktora gittim, geçen gittiğim doktor histeroskopi yapılması lazım kesinlikle demişti ya, bu gerek yok dedi, rahim ağzına falan da bakmadı öteki gibi kontrol etmedi, ultrasonla baktı sadece, hsg raporunu görünce engel olmaz dedi ama öbür doktor ısrarla rahim ağzından geçemediğini söylüyor, napıcağımı şaşırdım ben ya, bu direk tüp bebek yapmaya kalktı histeroskopiyi atlayıp, dr.yasemin çekmez’e gittim tanıyıp bileniniz var mı ya, çok kafam karıştı

Lumix teste kaç gün kaldı kuzum
Ne testi kız ben hiç ümidim yok bu ay adet olmayı bekliyorum ya histeroskopi için, çatlamayı da değerlendirememiştim ya hani öncesindeki 2 günü değerlendirmiştim ztn, direkt bebek fln yoktur diye hesap ettim doktora gittim ama kafam çok karıştı napıcağımı hiç bilmiyorum bana bi fikir verin

Nasıl peki işin cok yorucu mu? Öyleyse rapor mu alsaydın ki cnm
Kuzum Bn özel kalemim ve bnm yerime bakacak kimse yok işi başkasına öğretmemde uzun sürüyor Bn yokken telefon olayını öğrettim bizm orada çay ocağında ki arkadaşa ama baktığım o kdr işi başkasına öğretemem uzun sürer cnkü yorucu bir işim yok masa başıyım çok şükür müdürüm de anlayışlı yormuyor beni ama zorunda kalırsam alıcm mecbur Allah gerek ettirmesin

Bir kaç dolgu ve çekilmesi gereken varmış canım hazır hamilelliik olmadan halledeyim dedim sonra zor olur ağrı vs de yaparsa araştırdım da bari ordan vurulmayayım ay hadi bakalım nasıl büyümüş ler bize de ultrason at harika ya bu arada yazın bu bela biterde gezebilirsek Urfa gaziantep adana Hatay mersin yapıcaz sizden de öneri alırım

Kuzu çok teşekkür ederim sanada geçmiş olsun büyük Bi kanama alanı mı peki yine lekelenme lerin devm ediyor mu? Bende Progestan kullanıyorum kuzu bugn proluton da vurulcam işte tedbir amaçlı bnm içeride kanama alanı yok kuzu ama bnce büyümeye bağlı oluyor kendimi zorlamadım çok oturduğum için de yoruluyor sıkışıyor olblr bundan sağmış olalım da dhaa büyük dertler olmasın bebiş

Kuzu iki doktorun birbirinden alakasız uç şeyler söylemesi anormal geldi bana o yzdn bnce 3.bi ek kişinin görüşünü almanda fayda var ama baya iyi birini bul

Çok ama çokkkk teşekkür ederim cevabın için.32 olucam 1 ay sonra.Bende anlamadım.Doktorda 1 yıl deneyebilirsin dedi ama ne yapsam bilemedim.5-6 aydır korunmuyorum çünkü yumurtlama günümü kendim anlıyorum. Takvimlede tutuyo. Doktor neden iğne önerdi anlamadım. Yumurtalıklarımla ilgili hiç birşey söylemedi ultrasonla bakmadığı için.Sadece foliküllerin iyi hamileme kalabilirsin dedi rahim muayenesi yaparken.

Kuzu iki doktorun birbirinden alakasız uç şeyler söylemesi anormal geldi bana o yzdn bnce 3.bi ek kişinin görüşünü almanda fayda var ama baya iyi birini bul
bir önceki doktorum aşılamayı da yapam doktorumdu, billiyosunuz aşılamada da zorlanmıştı baya, 6ay arayla iki kere rahim ağzımdan geçemedi kadın yani, ama bugünki değildir geçer spermler fln dedi ama bakmadı, bakmadan etmeden direkt olarak histeroskopiye gerek yok direkt tüp bebek yapalım demesi çok garip geldi açıkçası, ben çok gerildim artık ya, daha başka nerden doktor bulim bilmiyorum 5-6 farklı doktora gitmişimdir şimdiye kadar, bu belirsizlik çok sinirimi bozuyor

O zaman iyi cnm sevindim ins dediğin gibi gerek kalmaz..

Öncekine göre daha küçükmüş ama tekrar olması canımı sıktı biraz..Arada az az kahverengi lekelenme oluyor ..öyle deyip uzanıyorum ama bulantı izin vermiyor ..estrofem 10 gün daha ddevam dedi Ebru hanım ..senin bulantı durumları nasıl canım ?

Hoşgeldin canım. Canım histeroskopi diyen doktor hafif işlem yapınca iltihap aktı bir sürü deyip gördüğünü söylemiştin şahsen bu beni ikna ederdi heleki bana direk tüp öneren birini hiç dikkate almazdım
Geçmiş olsun tatlım iyi yapmışsın atarım muhakkak teyzesiii . Tabikiii siz hele bir çıkın tura
Ohh misss bnde anneme geldim yavrum benm yapacağım yemegi yapmış hazırlamış iyiki varlar
Canımız annişkolar
Rica ederim canım . Yumurtlamanın çoğu zaman takvimle uyumlu olmaz bu yüzden bazı kadınlar gebe kalamıyor. Bunu kendi kendine anlayamazsın. Ya Dr ile yumurta takibi yapmalısın ya ovülasyon testı. Bazı kadınlar adet bitiminde bazı kadınlar adetten 14 gün önce bazı kadınlar hemen adetten önce yani düzenli adet döngün de olsa yumurtlama zamanı n takvimle uyumlu olmayabilir. Canım zaten alttan bakmış foliküllerini göremez yoksa. Sadece karından bakarak görülmez alttan da görülür alttan daha iyi görülür
Ayy ztn bundan korkuyorumm.
İnsallah grip olmusuzdurr
Etrafimizda suanlik yok ama bilemiyoki insan genede
Canım eşin kalabalıkta çalışıyor demiştin inşallah griptir
Yimek yemistikk ustunede bir uyumusum
Yoruldun bugün
İyi akşamlar canımmm biraz gecikebilir Skrkz17 canım sen ne kadar süre sonra adet oldun ?
Geçti canım benim bulantılarım . Çok şükür alan küçük olduğu için üzülme canım durumu kötü olanları düşün hamd olsun halimize

Anamm çekti dişimi kırıktı ama doktorum çok iyiydi anlamadım 10 dakika da bitti işim ama şimdi hiçbir şey yiyip içemeyeceğim ağzım yamuldu o kadar uyuşuk ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…