Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her zaman yanındayız konuşmak istediğin ne varsa.. lütfen bunu unutma. Seni seviyoruz

kuzum benim Allah razı olsun bu ay yorgun ve bitkin hissediyorum kendimi inşallah önemüzdeki ay hereşy daha güzel olur okuduğum kadarıyla minnoşun iyi herşey yolunda
çok şükür kuzuş şimdilik herşey yolunda o tüp süreci başlasın kendini kuş gibi hissedeceksin kafan rahatlıycak az kaldı sabret bbgm biz her istediğinde buradayızzzz

Kızlar merhaba. Hergün yeni bir haberle geliyorum ama. Amh değerim 0.45 çıktı. Doktor hiç beklemeden tüpe karar verdi şu an evrakları yaptırıyorum bir sonraki ay tüp bebek yaptırıcaz
Canım amh değerine üzüldüm ama tüp e başlayacağın için inanılmaz mutlu oldum diliyorum Rabbimden ilk denemende hiç sıkıntısız gebe kalmanı bize o güzel müjdeyi getirmeni dilerim canım
Canım hayırdır bir problem yoktur umarım. Aşılama sayı ve hareket problemi olanlara öneriliyor ama eninde sonunda doğal döllenme demektir. Şans en iyi şartlarda %20 bana göre eğer imkan varsa direk tüp ü araştır derim canım benim

Ben son hız ders çalışıyorum canım. Tezimi yazıyorum. Bugün regl geldi. Bebek fikri aklımda olmayınca da hamiş olunmuyormuşun ispatıyım resmen

Kızlar merhaba. Hergün yeni bir haberle geliyorum ama. Amh değerim 0.45 çıktı. Doktor hiç beklemeden tüpe karar verdi şu an evrakları yaptırıyorum bir sonraki ay tüp bebek yaptırıcaz
Hayırlı olsun canım. Tüp sonuç açısından bebiş daha çok yaklaştıracak seni.

Kuzum merhaba tüp e başlayacağın için sevindim daha fazla uzatmadan doktorun doğru karar vermiş amh için üzüldüm ama dilerim rabbim den ilk denemede pozitif haberi alman nasip olur

Sperm sayısı gayet iyi demiş doktor hatta artmış ama hızlılık ve morfoloji de düşük demiş o yüzden aşılama yaptırabilirsiniz demiş. bende zaten yumurtalar geç olgunlaşıyor bundan dolayı kavuşamıyorlar. sayıda problem yok çok şükür ama hareket sıkıntılı.çok canım sıkıldı ya sabahtan beri zaten bir stres vardı üzerimde daraldım iyice. ben daha iyi çıkar diye bekliyordum eskiye göre ama olmadı. zaten bu haftadan sonra kendime doktor arayışına giricem ona göre doktorlarla konuşup hangisi kafama yatarsa o zaman bir an önce başlamalıyım.

Kuzu hayırdır noldu eşinin değerler kötü mü bence imkan varsa tüp yapmanı öneririm aşılamaya ben çok sıcak bakmıyorum açıkçası LaRisaCca nın söylediği gibi normal ilişki ile aynı

Teşekkür ederim canım inşallah ❤

evet canım ya sperm sayısı iyi yüksek ama hızda sorun var hareketlilikte ondan dolayı doktoru da aşılama yaptırabilirsiniz demiş ben kendime doktor arayışındayım bir kaç doktor bukdum onlarla görüşüp ona göre karar vericem kime gideceiğimi ama eşimden böyle bir şey gelince de biraz sarstı çünkü iyi bekliyordum ben bu şekilde yorum beklemiyordum. başka bir üroloğa daha gidelim bir fikir dha alalım diyoruz tabi ki bellidir ama belki ameliyat der yada o tüpe yönlendirir.

Kuzum merhaba tüp e başlayacağın için sevindim daha fazla uzatmadan doktorun doğru karar vermiş amh için üzüldüm ama dilerim rabbim den ilk denemede pozitif haberi alman nasip olur
Allah razı olsun canım evet bende üzüldüm ama Rabbimden ümit kesilmez inşallah hepimize tez vakitte Nasib eder Rabbim

kızzz bnm iştahım hiç kesilmedi ki hep yedm maşallah ama şimdi duruldum eski döngüme döndüm misler gibi gidiyor
Ben de kilo alıyorum Belirti olmamasının dezavantajı galiba
ben yuvarlanıp gideceğim galiba doğuma eşim de gazlıyor 100kilo olsan da önemli değil diye, Allah korusun öyle olursam görürüm ben onu önemli mi değil miDoktoruma sordum şimdilik sıkıntı yok, ilk üç ayda kilo vermemen benim için daha önemli dedi fazla da almadım 1 kilo civarı ama devamı fazla gelmez inşallah, hem belki ödemdir o gaz ve kabızlık şişiriyor çünkü
Canım yaşın kaçtı, yaş sıkıntın yoksa söylediğin sonuçlara göre bence en azından bir kez aşılama deneyebilirsin, benim fikrim Yaş sorunu varsa doğrudan tüp bence

30 yaşındayım canım 31 e doğru gidiyorum nasipse 4 ay sonra. Ben önce doktor bulmalıyım ama birde şu an o kadar yoğun çalışıyorum ki aksi gibi.arkadaşımın halası önerdi bir doktor ona bakacağım birde burdan bir kaç arkadaş önerdi onlara bakıp doktorunda tavsiyesine ve güvenilirliğine göre yol alacağım artık.bu yaşta aşılama nasıl olur bilmiyorum ki geçene sene kşmyasaldan sonra bir daha kalamadım

Bence yaşında hiçbir şey yok iyi bir doktorla belki birkaç doktorla görüşünce içine birşeyler sinecektir, hangisi sinerse öyle yaparsın zaten Hayırlısı olsun tez vakitte yavruna kavuşursun inşallah

Ben son hız ders çalışıyorum canım. Tezimi yazıyorum. Bugün regl geldi. Bebek fikri aklımda olmayınca da hamiş olunmuyormuşun ispatıyım resmen
Bebek fikri aklında yok ama düzenli fıtı foto da yok e nasıl olcak o iş

Canım benim sizi Dr ların tüpe yönlendirmesini beklemeyin siz bir karar verin. Elbette ki başka Dr a da görünün ama yok ameliyat olsun sonra kaç ay düzelmesini bekle sonra kaç ay gebelik için uğraş yeniden..bence direk çözüme gidin

Kız yumurtlama zamanını hep değerlendirdik, öncesiyle sonrasıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…