Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum normalde bugün amaa gidemedim bazı aksilikler çıktı.. haftaya cumaya aldım bakalım siz napıyorsunuzz martt ayı bereketli geçmedi sanırım arada girip bakıyorum...diğer kızlar nasılllsınızz ne var ne yok H halleycik C Capanin Gururu Teyom MelodiminEsi MelodiminEsi edaecoo edaecoo
Hayırdır kötü birşey yoktur umarım? Hayırlısı olsun canımcım. Biz de napalım işte büyüyoruz 😁 Şubat'ta patlama olunca Mart durağan geçti işte sizi bekliyoruz hareketlendireceksiniz , güzel haberler i istiyoruz 🤗
Valla çok ilginçti bulantım falan da yoktu 😄 ama daha sağlıklı besleniyordum
Bu konuda damlacik88 in üzerine tanımam .. 4 kg mu ne vermişti ilk 3 ay. Doğumdan sonra da doğum yapmamış gibiydi maşallah. Hatun bakıyor kendine.

Tabiki ederim seve seve 🥰🤗

Canikom hoşgeldin nasılsın 🤗 göbek yana genişliyorsa kız sivriliyorsa erkek derler

Canikom 6 günde büyüme normal ilerlemiş. Yumurta sayın çok güzel. Ben ikiz gebe kaldığımda 4 yumişim vardı inşallah senin de olur 🥰
Ağzından bal damlıyor ya inşallah Allah'ım duanı kabul etsin🙏🍀

Dun doktoru aradım. 12 Martta igne vurulmuştum. Crinone jel kullaniyorum. Bitince gebelik testi yap dedi. Dün akşam bitti. Gebelik testi yapmaya cesaret edemedim. Oyle bekliyorum.
Hiç korkma canım yap testini inşallah bebeğin seninledir negatifse de en azından adet olacağını bilir beklentide olmazsın 🤗

kuzum normalde bugün amaa gidemedim bazı aksilikler çıktı.. haftaya cumaya aldım bakalım siz napıyorsunuzz martt ayı bereketli geçmedi sanırım arada girip bakıyorum...diğer kızlar nasılllsınızz ne var ne yok H halleycik C Capanin Gururu Teyom MelodiminEsi MelodiminEsi edaecoo edaecoo
kuzuş biz iyiyizzz bildigin gibi yuvarlanıp gidiyoruz :emir_bebek: güzel haberler bekleyip dua ediyoruz sizlere hadi bakalım inşallah güzel haberler vermek nasip olsun :KK200::dua:

Histeroskopi için de konuşmuştuk rahim filmi çektirdiniz mi? Neye göre histeroskopi gerekli dedi?
Rahimde kapalılık var dedi tam böyle rahim girişinin sol tarafında orayı açacağım ki bi daha enfeksiyon birikmesin dedi rahim ağzında olduğu için doktor kendisi gördü histereskopi yaptı öyle ama baygın olmadigim için canım acıdı bıraktı dedi en iyisi bayıltıp yapmak bende dün dedim hocam engel değilse kalsın doğum yaptığım zaman olurum dedim tamam dedi ne bilim hiç yaptırmak istemedim dün öyle bi içim sıkıldı ki yok dedim durdum normalde ne gerekiyorsa yaptırırım zaten hastaneyede gün almaya gitmiştim niye öyle oldum bilemedim Rabbim hayırla sonuclandirsin

kuzuş biz iyiyizzz bildigin gibi yuvarlanıp gidiyoruz :emir_bebek: güzel haberler bekleyip dua ediyoruz sizlere hadi bakalım inşallah güzel haberler vermek nasip olsun :KK200::dua:
kuzum benim Allah razı olsun bu ay yorgun ve bitkin hissediyorum kendimi inşallah önemüzdeki ay hereşy daha güzel olur :KK200: okuduğum kadarıyla minnoşun iyi herşey yolunda:KK200:

Hayırdır kötü birşey yoktur umarım? Hayırlısı olsun canımcım. Biz de napalım işte büyüyoruz 😁 Şubat'ta patlama olunca Mart durağan geçti işte sizi bekliyoruz hareketlendireceksiniz , güzel haberler i istiyoruz 🤗
kuzuucummm bu ay kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyrum iştede yoruldum gitmek istemedim önemüzdeki ay daha iyi olur inşallah ayların verdiği yorgunluk var sanırım her ay negatifi al negatifi al psikolojik çöküş yaptı... tüpe baişarsak daha iyi hissedicem biliyorum ama ahh kuzum herkese destek oluyorsunuz walla hakkınız ödenmez inşallah bizdende güzel haberler gelicek :KK200:

X