Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa güzel ama o kadar çabuk geçiyor ki bu yaş anlamıyorsun olsun sende sağlıkla kaldın ve sağlıkla da kucağına alacaksın inşallah ayyy inşallah evet öyle gelecek inanıyorum bende bizim uğur böceklerimiz onlar

Tam olarak bende suan oyleyimm kafama gore sevisiyorum
Ben de tüpten önce öyle bir rahatlamaya girmiştim . Tüp kafası
Aynen canım. Olsa zaten olur. Bu kadar ay da normal olmadı şimdi mi olacak
Ama şimdi önceki değerlerle şimdi ki durumu ne tutamazsın enişteme haksızlık etme beybisi. Oranlar değişti
Helal olsun valla KV ye çok takdir ettim

Benimki patavatsizca eltimin fln yaninda bir sorun varaa doktora gidelim dedii
Bende sevismiyoruzz biz dedim
Orda bogmadigima dua etmeli

Teşekkür ederim canım valla bende takdir ederim çokta severim kv gibi değildir gerçekten biz küçüklükten beri tanıştığımız için sağolsun kendi çocuklarından ayırmaz beni

Haha
Benimki patavatsizca eltimin fln yaninda bir sorun varaa doktora gidelim dedii
Bende sevismiyoruzz biz dedim
Orda bogmadigima dua etmeli
hhahahha bana dese öyle bir şey bende derim yok valla bu zamana kadar hiç konusunu açmadı lar onlara üzülüyorum yazık görümcemden de görmediler bebek herkesin torunu var bunlar boynu bükük gibi hep başkalarının torunlarını sevdiler artık 5.seneye girince kadın direk evinden vazgeçti

Bizimkide istiyor onuda anliyorum ama boyle yapilmaz yanii
Ki sorunu bende aramak nedir oglundada olabilirdii.

Enişteye helal olsun anneye biraz yüz verse konu laçkalaşır
Esim evlendimizde aldi beni karsisina annem seni kirdinda yada hoslanmadigin birsey oldugunda bunu acikca saygisizlik yapmadan paylas onunla .
Sonra bana gelip onu sikayet etme
O benim annem aranizda kalmak istemem demisti.
Politik oynuyan bir adam

Bizimkide istiyor onuda anliyorum ama boyle yapilmaz yanii
Ki sorunu bende aramak nedir oglundada olabilirdii.
Kesinlikle öyle bu şekilde değil yani çok yanlış. Heralde canım neden tek taraflı mı bu işler. Bizimkiler hemen ürolog falan aradı mesela kocam bey için biz demeden. Yani bu konu zaten hassas bir konu böyle olmaz çok yanlış. Sen güzel demişsin bu şekilde bana gelseler dediğim gibi bende aynı tepkiyi veririm. Damarımıza da basmasınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…