Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Koyan insan isinin ehli ise ( buda nasil oluyor sa artikin anadin sen beni)
Sayarak koyuyorlar ve dusenleride ona gore topluyorlar
Makata baska birsey icin yaptirdimda cok korkmustum

LaRisaCca sevindim canım TSH tahlil sonucuna

oh çok şükür kuzu sevndm böyle olmasına inşallah hiç bir sorun olmadan geçer sonraki randevun ne zmn

Kız korktum zaten iyice korkutma beni sülük doğurdum derim herhal millete
Canım benim ya
inşallah kuzum ya umut var mı korkuyorumda
Evet tabiki umut var inşallah bu ay gebe kalırsın
Koyan insan isinin ehli ise ( buda nasil oluyor sa artikin anadin sen beni)
Sayarak koyuyorlar ve dusenleride ona gore topluyorlar
Makata baska birsey icin yaptirdimda cok korkmustum
Dötünü yemişler
LaRisaCca sevindim canım TSH tahlil sonucuna
Yeşilcim çok tşk ederim canım
oh çok şükür kuzu sevndm böyle olmasına inşallah hiç bir sorun olmadan geçer sonraki randevun ne zmn
Duyguşş amin inşallah 2 Nisan'da iskenderunda 23 Nisan'da adanada

Kızlar ne var ne yokkk benim karnım birden cıktı aynı haftada olan arkadaşlarıma göre baya ilerideyim :))) kız bebek diye mi acabaa şuan 6 aylık gibi oldum ama toplamda 2 kg aldım
ayyyy miss ben şimdiden 2 kg aldım 64 geliyorum tartıda boşver kilo yoksa göbüş çıksın ne zmn belli olucak cinsiyet

inşallah kuzum hamilelerin duası kabul olurmuş bol bol dua eder misin bana :)
Tabiki ederim seve seve
Kızlar ne var ne yokkk benim karnım birden cıktı aynı haftada olan arkadaşlarıma göre baya ilerideyim :))) kız bebek diye mi acabaa şuan 6 aylık gibi oldum ama toplamda 2 kg aldım
Canikom hoşgeldin nasılsın göbek yana genişliyorsa kız sivriliyorsa erkek derler
Canlar şimdi ciktim kontrolden gonalf 75in 6.gunuydu bugun. 4 adet 10 mm var dedi. Ctesi tekrar kontrol edecek yuksek ihtimal pzt aşılama dedi ama bakalim kac tanesi buyumus olacak
LaRisaCca edaecoo
Canikom 6 günde büyüme normal ilerlemiş. Yumurta sayın çok güzel. Ben ikiz gebe kaldığımda 4 yumişim vardı inşallah senin de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…