Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu eğer eşin de varikosel yoksa ameliyat etmezler diye düşünüyorum siz gidin tabi başka Bi fikir olblr ama bnce Bi tüp doktoru araştırmanda fayda var cebinde kalsın en azından bu süreçler için zaman kaybetmemiş olursun

Kuzu Valla bnmde şişim var acayip hemde karnım davul gibi oluyor wc ye ilk zmnlar çok güzel çıkıyordum şu anda her gün degil kabızlık var maalesef ayrıca bugn 1.5 lt su içtim tuvalete çıkmadım şaka gibi o kdr su nerede bilmiyorum oda bana ödem olarak dönüyor işte bende inşallah çok almam yememde çünkü fazlalık yok o kdr açıkmam da kalmadı ilk zmnlar gibi

Yaaa gerçekten mi öyle mi diyorsun şu an o kadar mutlu oldum ki anlatamam evet bir kaç doktor var aklımda bu hafta diş tedavim var ondan sonra ki hafta da doktorlara gitmeyi planlıyorum bir mani çıkmazsa inşallahinşallah canım sende sağlıkla kucağına alırsın bebeğini bize de uğurlu gelir

Bir kaç doktorla görüşüp ondan sonra yolumuza bakacağız eşimle de konuştuk biraz şimdi annemlerde olduğum için detaylı konuşamadım ama iyice konuşup çözüme kavulturacağız aynen öyle canım haklısın

Aynen canım zaten ameliyata gerek yok demiş bu doktoru. Bizde biraz konuştuk eşimle doktor araştırıp ramazandan sonra başlayacağız inşallah

Aynen canım zaten ameliyata gerek yok demiş bu doktoru. Bizde biraz konuştuk eşimle doktor araştırıp ramazandan sonra başlayacağız inşallah
Asilama icin doktorun iyi olmasi gerekiyor
Gercekten asilama yapmasi lazimm yagni.
Burda malesef okuduk catltma ignesiz yapmislardi,birakirken bakmamislardi.
İyi dusun canim ama bu yola cikinca f/p oranina gore yol almalisin sadecee
Yani imkanin varsa 3-5 bakmamalisin

Son düzenleme:
Gerçekten diyorum hiçbir şey yok yaşında en güzel zamandasın sen! ben 32de evlendim, çocuk düşünmeye başladığımızda 33tüm
Amin inşallah sağlıkla kucağıma alırım ve darısı başınıza inşallah canım Bizim bebişler sizlere bol şans getirecek inşallah

Hmm anladım canım valla hiç tecrübem yok bu konuda araştırma yapacağım ist da bakalım nereler var nasıl biraz araştırma içine giricem. Yok aynen bakmayacağım fiyata dediğin gibi kv dem gerekirse ev satar yine yaparız dedi ona güveniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…