Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız bebeleri öyle vurdulu kırdılı şeylerle korkutma

İyidir kuzum aynı. yumurtlama gördüm bugün ben de 12. Günde şaşırdım hatta test yapmayacaktım erken daha diye akıntı olunca yaptım çıktı işte ama o kadar bıkkın ve yorgunum ki hiçbir şey yapasım yok

Olsun kuzu 2 dk değerlendiriver bir bakarsın vesile olur

Olsun kuzu 2 dk değerlendiriver bir bakarsın vesile olur
Canımcım dün değerlendirdik yarın değerlendirme olur artık eşim her gün istemiyor doktor da günaşırı dedi zaten daha çatlama olmamış yarın olur heralde nasip artık 1 senedir yumurtlama oluyo değerlendirme ama boş çıktı hepsi ümidim gitti resmen eskiden nasıl da heyecanla beklerdim sevinirdim yumurtlama görünce ama bu sefer yok yanii sıfır

Allah hayırlısını versin inşallah canım işte böyle boşverince olur derler inşallah sen de böyle stressizken senin de olur bu ay

Çok tüketmiyorum aslında ama bi kaç gün sade takılıyım en iyisi kuzu biraz bulantılarım başladı gece de oluyor uykumdan uyarıyo bni geçiyor sonra ama biraz belli zmnda zorluyor

Çok tüketmiyorum aslında ama bi kaç gün sade takılıyım en iyisi kuzu biraz bulantılarım başladı gece de oluyor uykumdan uyarıyo bni geçiyor sonra ama biraz belli zmnda zorluyor
Kız nasıl tüketmiyosun şihhıl mahşi yedin akşam demekki miden sinyal veriyor bu ara sade takılmakta fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…