Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bnde öyleeeee yapmam glbaa o yzdn
En mantiklisi
Dün kontrolde yarin basla dedi bu aksam vurcam bakalim ilk igneyi
Ayy hadi hayirli olsun canimmm
Kalabalığa gerek yok kız..
Olsun yine de hazirlik isteyen bir durum ya tam yaparim ya hic yapmam. Sevmem yarim yamalak isleri . Bir de ben cok merakliyim cok heyecanliyim dayanamam
ben de videolarda görünce niye şaşırıyorlar, doktor zaten söylemiştir diyordum. Bize göre değil o iş
Isin dogrusunu omurden ogrenmis olduk
Ya ikiside mi tutmuş minnoşlarım ya maşallah
Evet teyzesi darisi sana olsun insallah
İçiniz mi geçti
Görümcem daha 1 ay. Önce doğum yaptı ya enişte videoyu görüp biz nie yapmadık demiş. Görümcem de bizde 3. Onalr ilk hevesli
He valla iste diyorum ya senden gordum bayildim ama ben giremem o islere hic yuregim yok anam bacim
Sen de iyiki varsin guzel arkadasim
İdare eder daha toparlamaya çalışıyoruz bakalım eşim her arkamda ama onunda canı sıkıldı işte ama tedaviyi ramazandan sonraya bıraktık arastirmadaym
Hakkinda hayirlisi olsun fistik
Motivasyonumu ciceklerimle yukseltmeye çalışıyorum
Cok harika gorunuyor lar masallah
Ben yiyemiyorum ki hallos annem sever onunde cesit olmasini o hazirlamis ben sutlu nescafee ictim

Canim ne yapalim biz de yuvarlanip gidiyoruz kuzum sen zaten sansini arttiran onemli 2 gunu degerlendirdin olacagi varsa olacak llmayacaksa ne yapsak nafile ama bu ay iltihap problemi olmasi isi zorlastirabilir
Bütün gün bakamadım şimdi geldim yine, şimdi de yemek yapıyorm bi yandan, çok karışık bir hafta oluyor, histeroskopi olacağı zaman iltihap olursa sıkıntılı mı oluyo? yumurtlama gününden beri 2-3 gündür sol yumrurtalığım ağrıyo zaten, idrar yaparken de o solda ağrı oluyoyapınca geçince, çok kısa süreli bi ağrı tuvalette olan, onun dışında şiş gibi hissediyorum yumurtalıkları, iltihap belirtisi falanmıdır bu

Aynen cnm bendede korkudan olmuyor diyorlar işte yok cnm bnde hiç düşük falan olmadı hamile bile kalmadım daha
Kaç yıllık evlisin canım. Bende ilk siralar adetime yakin zamanlarda hep engelli cocuk görürdüm veya korkardım sıçrayarak uyanırdım. Bi hocaya gittim bi cevşen verdi korkmuyorum çok şükür ondan sonra. Bende 1 buçuk yıldır evliyim hiç olmadı benimde

Iltihap agri yapar zaten canim. Ama histeroskopi icin engel mi degildir sanirim
Kızlar Nifty test sonucum temiz geldi Allaha şükür
Canikom gozun aydinn cok sevindim masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…