Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi düşündün canım.
Ben tekrar gündeme getirim

Doktor zarfa yazip veriyormus canim onu da bakmadan aileden birine veriyorlar balonu zarfi okuyan kisi dolduruyor. Bizim icin cok mesakkatli
Yok kız çok kolay
Hatta doktorum dedi bana kargoda cinsiyet hediyeleri var haftaya mı bakalım
Eşim dedi yok Yok hemen öğrenelim

Yok kız çok kolay
Hatta doktorum dedi bana kargoda cinsiyet hediyeleri var haftaya mı bakalım
Eşim dedi yok Yok hemen öğrenelim
Omur ya simdi once evi susle temizlik yap pasta borek misafirler gelecek ev kirlenecek sonra evi derle topla temizle sende gordum bayildim cok hosuma gitti ama kendimde cok useniyorum

Ya ikiside mi tutmuş minnoşlarım ya maşallah

İ
İyi ki varsınız canım benım siz olmasanız bir de kimse bilmiyor benm tüp bebek yaptırdığmı ne benm ailem ne eşimin ailesi kendimi yalnız hissediyorum sizlerden destek görüyorum sadece çok iyi geliyor sağolun

Hayırlı zamanı elbet vqrŞuan ne yapıyon yeni tedavi başladı mı kuzum
Yok asko tedaviye başlamadım ara verecem farklı şehre gelmiştim 1 haftalığına bı muayene olurum farklı doktor diye dün gittim tahlil yaptı ona göre ilaç veirirm dedi c life aldım onu kullanırım diye

söylememekle iyi yapmışsın canım. Biz varız, boş ver onları

Yok asko tedaviye başlamadım ara verecem farklı şehre gelmiştim 1 haftalığına bı muayene olurum farklı doktor diye dün gittim tahlil yaptı ona göre ilaç veirirm dedi c life aldım onu kullanırım diye
ben de değerlerine baktım canım. fsh mıydı düşük olan, onu sorabilirsin belki

Aynen cnm bendede korkudan olmuyor diyorlar işte yok cnm bnde hiç düşük falan olmadı hamile bile kalmadım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…