Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla herkes oluyor teker teker canım bende sıramı bekliyorum olcak gibi duruyor bence nereye kadar kaçıcaz

Selam claire cim ben igneden sonraki 14. Gun adet oluyorum ama adet dongum 25-28 gun oluyor bunyeye gore degisiyor adet olma dongusu ama yumurta igneden sonra st saatlerde catladigindan 14. Gun sonucu gorursun bu degismez
Hakan altunu bende cok severim
Son senelerde muslum sarkilarinisa dinlemeye basladim
Sanirim yas gectikce zevklerde degiisebiliyor

Mesela son 2 yildir yesil mercimegi sevdim
Evet kuzum zamanla insan gercekten cok degisiyor. Hakani ciktigindan beri severim ama iskenderunlu oldugundan ayri bir severim
Valla herkes oluyor teker teker canım bende sıramı bekliyorum olcak gibi duruyor bence nereye kadar kaçıcaz
Yok kuzu ya belki biz vampire donusurken sen kurtulan esas kiz olursun

Hayırlı geceler kızlar. Bu gün doktora gittim daha önce çektirdiğim hsg nin net olmadığını söyledi. Haftaya çarşamba ofis diye bir işlem yapacakmış belki ikisi de tıkalı olabilir sonucuna göre laparoskopi yapabiliriz dedi malesef benim aşılama kaldı

Hsg de ilaci verdikten sonra dr hemen nasil ciktigini gormek icin cihaza gidip bakiyor senden aleti o sekilde cikariyor ne demek net degil ya cildirtacak beni bu dr lar sirf laparoskopi yapmak icin yapmasin baska dr a da gorun kuzum

Ahahaah şu hayatta bana bir şans lütuf edildiyse. Onuda ordamı kullanırım dersin

Hsg de ilaci verdikten sonra dr hemen nasil ciktigini gormek icin cihaza gidip bakiyor senden aleti o sekilde cikariyor ne demek net degil ya cildirtacak beni bu dr lar sirf laparoskopi yapmak icin yapmasin baska dr a da gorun kuzum
Bunun için ofis yapıcakmış ilaç verip ultrasonla bakacakmış yine başa döndüm malesef

Yok yok o sansla beni kurtar nolur

Rabbim tez vakitte bu ugraslardan kurtarsin seni nur cum
İnşallah canım ya ama gerçekten tıkalıysa büyük bir hatadan dönmüş olucak aşılama için ilaç başlayacaktık bu gün bunda da vardır bir hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…