Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BiIliyorsun benim babam ve abim mobilyaci 😁 bizim evlerde kakitesiz mobilya olmaz herseyden once babam kabul etmezdi. Sunta degil canim kapaklar ve yatak full mdf sadece raflar ve dolabin sirti sunta lam yoksa benim butun evimdeki mobilyalar el yapimi ceviz agaci bunu da yaptirirdim. Ama ben soyle dusundum. Odaya boydan boya gomme dolap yaptirdim. Hepsi yanyana 3 ayri dolap ama tek dolap gibi duruyor. Ilerde oda ayirmak gerekirse genc odasi olarak o dolaplar diger odalara tasinacak. Benim icin geciciler yani. 4-5 yasina geldiklerinde kendi odalarina kendi sectikleri mobilyayi dizayn ettircem. Simdi hoplasin ziplasin kurcalasin kirsin 😂 saglam agaci ziyan etmesin.
İyi düşündün canım.
Ben tekrar gündeme getirim 🙈

Doktor zarfa yazip veriyormus canim onu da bakmadan aileden birine veriyorlar balonu zarfi okuyan kisi dolduruyor. Bizim icin cok mesakkatli 😂😂
Yok kız çok kolay 😃
Hatta doktorum dedi bana kargoda cinsiyet hediyeleri var haftaya mı bakalım 🙈
Eşim dedi yok Yok hemen öğrenelim 🤣

Yok kız çok kolay 😃
Hatta doktorum dedi bana kargoda cinsiyet hediyeleri var haftaya mı bakalım 🙈
Eşim dedi yok Yok hemen öğrenelim 🤣
Omur ya simdi once evi susle temizlik yap pasta borek misafirler gelecek ev kirlenecek sonra evi derle topla temizle 😂😂 sende gordum bayildim cok hosuma gitti ama kendimde cok useniyorum 😂😂

Son kontrolde ikisi de iyiydi hamd olsun yarin ve pazartesi dr kontrolumuz var insallah yine guzel haberlerini alirim onlari iyi gorurum . Ben iyiyim canim sadece bulantim cok, koku hassasiyeti cok .. sikayetci degilim rabbim saglik versin , yuvarlanip gidiyoruz 😁
Ya ikiside mi tutmuş minnoşlarım ya maşallah

İ
@melinda- sen bu tahlillerden iyi anliyordun sanirim. Benim suan tek gordugum tsh i cok dusuk cikmis 2,5-3 gibi istenen deger. Sanirim fsh da sorun gorunmuyor ama lh i bilemedim ve prolaktini

Canim ne yapalim biz de yuvarlanip gidiyoruz kuzum sen zaten sansini arttiran onemli 2 gunu degerlendirdin olacagi varsa olacak llmayacaksa ne yapsak nafile ama bu ay iltihap problemi olmasi isi zorlastirabilir

Rahatlamana sevindim canim. Kuzum gaz sıkısmasi gogse vuran agri yapiyor bende suan surekli gaz oldugundan bazen nefes alamayacak gibi oluyorum. Normal yani.insallah 1-2 gune rahatlayacaksin canim guzel arkadasim benim Allah sifani versin
İyi ki varsınız canım benım siz olmasanız 😔 bir de kimse bilmiyor benm tüp bebek yaptırdığmı ne benm ailem ne eşimin ailesi kendimi yalnız hissediyorum sizlerden destek görüyorum sadece çok iyi geliyor sağolun 🤗🙏🏻

Hayırlı zamanı elbet vqrŞuan ne yapıyon yeni tedavi başladı mı kuzum
Yok asko tedaviye başlamadım ara verecem farklı şehre gelmiştim 1 haftalığına bı muayene olurum farklı doktor diye dün gittim tahlil yaptı ona göre ilaç veirirm dedi c life aldım onu kullanırım diye

İ

İyi ki varsınız canım benım siz olmasanız 😔 bir de kimse bilmiyor benm tüp bebek yaptırdığmı ne benm ailem ne eşimin ailesi kendimi yalnız hissediyorum sizlerden destek görüyorum sadece çok iyi geliyor sağolun 🤗🙏🏻
söylememekle iyi yapmışsın canım. Biz varız, boş ver onları :KK70:

Yok asko tedaviye başlamadım ara verecem farklı şehre gelmiştim 1 haftalığına bı muayene olurum farklı doktor diye dün gittim tahlil yaptı ona göre ilaç veirirm dedi c life aldım onu kullanırım diye
ben de değerlerine baktım canım. fsh mıydı düşük olan, onu sorabilirsin belki

Ben anneannemden duydum canisi anneanneminse erkek çocuklarına tabesi varmış. 4 tane erkek çocuğu vefat atmış. Tek bi tane dayım var Şimdi onuda 7 yaşına kadar saçını kesmemişler kıyafet almamışlar öyle tabi ne kadar doğru bisey bilmiyorum. Ama nazar tabiki var Rabbim nazarlardan korusun sesleri def etsin başımızdan. Sen düşük falan yaptın mı hiç genelde çocuğu olup düşene veya ölene öyle diyorlar inşallah yokturdur. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde nasip etsin bu ay sana ve tum isteyenlere
Aynen cnm bendede korkudan olmuyor diyorlar işte yok cnm bnde hiç düşük falan olmadı hamile bile kalmadım daha

X