Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ufaktan başladım bende..
doktor ben cinsiyete 2 sefer bakarım 1.si bu dedi bi daha bakacam dedi ya o an değişirmi die endişem var
20. Haftada tam kesin söyleyebiliyolar sanırım ama bizim doktor 14. Haftada kız dedi kız hala ben beyaz aldım komple hepsini aynı yerden almadım takım olunca pahalı oluyo diye. Avizesi pembe beyaz birde halı alıcam onlarla renk gelsin mobilya odayı ferah göstersin diye düşündüm... yatak kenarına ikeadan koruyucu aldım ince olanlardan. Kalın yastık gibi olanlardan kullanmayın diye okudum internette. Kocaman bir şifonyer aldım ikeadan 6 çekmeceli ne var ne yoksa toplasın dedim bizimde çekmece olayımız sıkıntılıydı zaten bi kaç çekmeceyi kendime ayırıcam hem altını orda değiştiririm dedim bakalım. Ayna alıcam şifonyer üzerine ferahlık katsın geniş göstersin diye. Annem benim küçüklük zıbınlarımı falan saklamış onları aldım eşimin kuzeninden kıyafetler aldık zaten kaç defa giyiyolar hepsi yeni duruyo. Anne yatanı yatağını arkadaşımdan aldım kumaş yanı açılanlardan falan baya iyi oldu yılanabiliyo bide komple en çok o düşündürmüştü ama mis gibiler. Bebek arabasınıda aldık aslında onuda kuzeni vermişti ama benim içime sinmedi yeni olsun dedim. Göğüs pompasına kadar var. Birde nasıl doğum olur bilemediğim için gecelik aldım pentinin 2 tane bitane mağazadan aldım. Birde internetten 39tl ye buldum kendi sayfasında ordan da kaptım süngerli emzirme sütyeni vardı daha iyi olur gibi geldi sızdırmaya karşı falan ben hazırım doğurmaya galiba. Hastane çıkışı falan alıcaz şampuan krem sabahlık takım biberon gibi. Ne yazmışım destan gibi

Kiz simdi 40 dk yakin mi ama iskenderunda olsak birlikte kahve icerdik hep ne guzel
ne var yakın tabiii bnmde dolap ve ytak var evde evlenince yaptrmıştık taşınınca bi kaç yeri hasar gördü ikisininde oda yapacak başka odamda yok çok şükür evde bütün her yeri doldurmuş durumdayım bende dolaba bakım yaptırcm ve dönüşüm yapmk istyrm içine de raf attırcam galiba yardımcı ol elimden tut ölürmüsün

Kızlar ben sürüntü verdim. Şimdi girdiğimde gördüm bhcgde bakmışlr ben hiç öyle bişeyden bahsetmemiştim.
Bende düşünüyordum eğer pozitig cıkarsa regli olana kadar ilaçlro kullanmasammı diye. Böyle olması hoşuma gitti şimdi

Eklentiler

• 51F3EF6C-A604-463C-BF37-07D66E097DCC.png
    232,5 KB · Görüntüleme: 31
Nasil habersiz oluyorsunuz doktor cinsiyeti gorup bir yakininiza mi soyluyor? Yoksa kargo posetinden bahtina ne cikarsa cinsiyet o mu

Insan heves ediyor
gittik dedik ki biz cinsiyet öğrenmeye geldik ama bize söylemeyin biryere yazıp zarfla verin
Sağolsun doktrumda öynen öyle yaptı evde kız kardeşim ablam annemler bekliyordu kız kardeşime verdik o balonun içine mavi renk koydu patlatana kadar bilmiyorduk. ama eşim daha hamile değilken erkek gördü rüyasında o hep erkek dedi.

bende ablamlardan etiket üzeinde kıyafetler var alıncak ama ben dolap mobilya gelmeden kıyafet işine girmek istemedim pek hayırlısı ile gelsinlerde gerisi herşey olur.

Canim ben takim olarak aldim ama icinde nevresim setinden ic yataga anne yani besikten emzirme sandalyesine anne dizi ne kadar hersey vardi cok da uyguna aldim valla kaliteli de cikti. Hastane cikisini da almistim kiza gore ilk gebelikte de erkege gore hediyeler gelmisti . Ikizlerde pike setleri geldi hediye biberondan emzige hersey var halisi perdesi avize ve nevresim tk i yatak yan koruyucusunu da takim ayni desen olarak homamida yaptirmistim. Tabi icini dolduramadik insallah bu defa doldururuz. Bebek arabasini da almistim bir tek pusetimiz yok ama bebek arabasini keske almasaydim ben arabayla gidip geldigimden pek kullanacagimi sanmiyorum oto koltuk daha mantikli olurdu
Sen yapacagin zaman sana soz yonlendiricem seni kuzum sen merak etme sana hep dedim basla ben arkandayim diye baslamadin simdi de hamilesin nasil yapican bilmiyorum
Canim hadi insallah suruntun negatif cikar ama hcg n pozitif
Cok iyi ya kiz ben hic party organizasyonu yapamam kendime. Aferin sana valla. Zaten korona devam ederse fotografci ile oda suslemesini de yaptiramayacagim gibi duruyor. Biraz muallak

ben en başında eşime demiştim her hafta foto çekileceğim aynı elbise ile ama benim başlar stresli felan olunca hiç foto aklıma gelmedi.
bu sefer dedim ki bunu yapacaz fotolar gitti aslında hiç sevmez habersiz netten sipariş ettim balonları benim aklımda daha geniş kapsamlı vardı ama şükür buna da

Eki Görüntüle 2803878
Benim oda takimim bu ama dolabimizi daha farkli sectik. Mama sandalyesi bebek arabasi setimizde yok onun yerine emzirme sandalyesi var sallanan.
Bunu nette bende gördüm eşime dedim herşeyi var malzemeye vereceğini verelim buna dedi o suntadır mobilyacı adam sunta da mı oğlunu yatıracak dedi sustum

Ömrüm hayatımın en büyük süprayzı olur

Bunu nette bende gördüm eşime dedim herşeyi var malzemeye vereceğini verelim buna dedi o suntadır mobilyacı adam sunta da mı oğlunu yatıracak dedi sustum
BiIliyorsun benim babam ve abim mobilyaci bizim evlerde kakitesiz mobilya olmaz herseyden once babam kabul etmezdi. Sunta degil canim kapaklar ve yatak full mdf sadece raflar ve dolabin sirti sunta lam yoksa benim butun evimdeki mobilyalar el yapimi ceviz agaci bunu da yaptirirdim. Ama ben soyle dusundum. Odaya boydan boya gomme dolap yaptirdim. Hepsi yanyana 3 ayri dolap ama tek dolap gibi duruyor. Ilerde oda ayirmak gerekirse genc odasi olarak o dolaplar diger odalara tasinacak. Benim icin geciciler yani. 4-5 yasina geldiklerinde kendi odalarina kendi sectikleri mobilyayi dizayn ettircem. Simdi hoplasin ziplasin kurcalasin kirsin saglam agaci ziyan etmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…