Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin yesilcim
Evet mesela suanda var. Her sabah fix oluyor. Lekelenme yok ama agri var. Kahverengi olmasi iceride gorulen o kanama alaninin oksitlenip disari cikmasindan, iyi birsey. Hersey yoluna giriyor demekki annesi 🤗

Ay masallah canim ya 2. Trimester gebeligin en guzel zamanlaridir keyfini cikar 🤗 insallah ben de ne bulsam agzima atacagim doneme gelirim biran evvel 😂
İnşallah canım inşallah ne güzel moral veriyorsun ❤️ 25 Mart randevum var yine Ebru hanıma soracağım ne kadar sürecek böyle lekelenme diye , her lavaboya gidişim stres kaynağı oldu inşallah kısa sürede geçer ..seninde yarın kontrolün varmış güzel haberlerini alalım inşallah canım

Bir bana oda yapmadın :KK70::KK70:
Sana yakin olsam yeni daireye bi elimi surerdim muhakkak keske yakin olsaydik teo cok isterdim 🤗
her seferinde yapmasına yaparda evde oda yok 2.ye.
büyük eve geçersem seve seve :KK36:
ama şimdi kayınpederden kalan bir tanecik dairemiz var oda kutu gibi ev
Cok sukur canim yeter simdilik 💛
İnşallah canım inşallah ne güzel moral veriyorsun ❤️ 25 Mart randevum var yine Ebru hanıma soracağım ne kadar sürecek böyle lekelenme diye , her lavaboya gidişim stres kaynağı oldu inşallah kısa sürede geçer ..seninde yarın kontrolün varmış güzel haberlerini alalım inşallah canım
Sagol canim benim. Ebru hanim da bilemez ki gebeligi boyunca minik kanamasi olanlar da var sonradan kesilen de var hic olmayan da var .. ebru hanima pazartesi randevum ,yarin buradaki dr a gidecegim amin canim 🤗

Sana yakin olsam yeni daireye bi elimi surerdim muhakkak keske yakin olsaydik teo cok isterdim 🤗

Sagol canim benim. Ebru hanim da bilemez ki gebeligi boyunca minik kanamasi olanlar da var sonradan kesilen de var hic olmayan da var .. ebru hanima pazartesi randevum ,yarin buradaki dr a gidecegim amin canim 🤗
ama ben yakınım ben odaya gel el att :KK70: :KK70:

Canım nasılsın Bülent beye kontrole gittin mi ikiz değil mi 😁

X