Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allama o cubugu burnumdan cikardigi gibi muhtelif deliklerine yerlestiririm kenke 🤭🤭
Yakışır kenke. Ne demek benim larimin canını yakıcaklarmışş😬😬 bende canımı acıtırsa tırnaklarımı çıkarıcam hemen🤣🤣

bu arada gitsekmi gitmesekmi baya bi düşündümde özele gitmek istemedim canım geçen sefer özelin acilinde yaptırmıştım bize bine yakın girdi. Yok kan tahlilleri bilmemne.
devletede bikere pandemi başında babam gitmişti aciline gece. Sabaha diri çıkmıştık sabaha kadar test yapmadlar covid diye izolasyon odasına aldılar kapıdan bile baktırmadılar. Sabah covid polikliğine yönlendirip test yapmışlardıda negatifti çok şükür.
Şimdi benide o izolasyon odasına alırlar diye korktum. Sabah direk covid polikliniğine giidcem🤣🤣🤣

Ahahah 😁 kadin hemsirelere denk gelmemeye calis canim hic acimalari yok guzel kadinlara

Ohhh yarasinnn canimm surekli dort ayaginin uzerine dusuyosun valla sanslisin 😁

He yaaa kabus dolu bir yil bizi bekliyor yine😁😁

Ohhh missss sifa olsun sana ve minnosa 😁

Canim tedavinin 14. Gununde erken gebelik testinde coook silik cizgiyle ogrenen arkadasimiz da oldu burda yani umut hep vardir 😍
Sagol balkitom sen ne yedin 🤗🤗

Bn gaz cıkaramıyorum buldum şişkinligimi bnce sen yat kalk dua et aşko pırt yapmak dünyanın en güzel şeyi 😂😂😂

Yakışır kenke. Ne demek benim larimin canını yakıcaklarmışş😬😬 bende canımı acıtırsa tırnaklarımı çıkarıcam hemen🤣🤣

bu arada gitsekmi gitmesekmi baya bi düşündümde özele gitmek istemedim canım geçen sefer özelin acilinde yaptırmıştım bize bine yakın girdi. Yok kan tahlilleri bilmemne.
devletede bikere pandemi başında babam gitmişti aciline gece. Sabaha diri çıkmıştık sabaha kadar test yapmadlar covid diye izolasyon odasına aldılar kapıdan bile baktırmadılar. Sabah covid polikliğine yönlendirip test yapmışlardıda negatifti çok şükür.
Şimdi benide o izolasyon odasına alırlar diye korktum. Sabah direk covid polikliniğine giidcem🤣🤣🤣
O kadar haklisin ki.. bence de eger ucretsizse bu sekilde yapman daha mantikli 😘 sonucta ozeller de kalabalik..

Sagol balkitom sen ne yedin 🤗🤗

Bn gaz cıkaramıyorum buldum şişkinligimi bnce sen yat kalk dua et aşko pırt yapmak dünyanın en güzel şeyi 😂😂😂
Canim ayaklarini sicak tutuyo musun bir de bol su iciyorum ben ben bugun fellah koftesi ispanakli borek ci kofte biraz karistirdim

Yaaaa küçük bezelyelere bin kere maaşallah o zaman çok sevindim çookk😍🤲
Çok şükür kuzum iyiyim gün sayıyorum bende gözler böyle açık 🤓
Oyy bbgmmm teşekkür ederiz darısı en kısa zmnda sizlerin başına olsun inşallah canım o gözlerin en kısa zmnda güzel sonuçları görsün yarabbim 🤲🤲❣️💋

Canim ayaklarini sicak tutuyo musun bir de bol su iciyorum ben ben bugun fellah koftesi ispanakli borek ci kofte biraz karistirdim
Kuzum ayaklarım sıcak bol su da içiyorum günde 2.2.5 lt buluyorum bnm önceden de böyle sorunlarım vardı şimdi devam ediyor 🤦‍♀️🤦‍♀️ afyt bal olsun şekerim

Oyy bbgmmm teşekkür ederiz darısı en kısa zmnda sizlerin başına olsun inşallah canım o gözlerin en kısa zmnda güzel sonuçları görsün yarabbim 🤲🤲❣️💋
Canım benim Allah razı olsun hamilelerin duası kabul olur derler 😍 inş hepimiz için herşeyin en hayırlısı en güzeli olur 🤲🤲🤲

X