Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oyy yavvrummm çok çok geçmiş olsun tabikide sağlık önemli eğer senin sağlığın yerinde olursa herşey olur rabbim dayanma gücü versn inşallah en kısa zmnda toparlarsın :dua: :dua: :KK200:

canımm raporlu çıkınca baya indirimli oluyor ilaçlar hadi bakalım rabbim bu tedavinde yüzüne baksın güzel sonuç almanı nasip etsn inşallah :KK200::dua:
Ayy inşallah canım benim 🙏
Gonalf 75 yazdı haftaya Perşembe kontrol yarin baslicaksn iğneye dedi. Raporun yazilmasini bekliyorum cikarim birazdan hastaneden bakalım 🍀 LaRisaCca LaRisaCca

Ben iyiyim canim ogurmeler basladi bi de surekli bi hickirikgibi birsey olup geciyor yesil fasulyeden tiksinmeye basladim o piserken ki kokusu beni kac defadir istifra ettiriyor oyle iste..
oyyy yavrummm yaaa sıkıntılı geçicek desene biraz aman dkkt et o zmn görme fasulyeyiii .. bn şimdilik iim başlamadım henz sadece dün aşırı derece de midem agzıma geliyordu sürekli birde bugn aşırı şişim yani hamur işi flnda yemiyorum oysaki ne güzel geçmişti geri başladı küçük yürüyüşlerde yapıyorum ama bana skntı veriyor :110:

Çok sevindim, gözün aydın. Allah bunu inş sağlıkla kucağına aldırsın.
Sebep buldu mu dr lar düşünlere?

Ve konudan biraz bağımsız, hamilelik belirtilerin neydi canım benim 10 gün var bat a.
Kabızlık var ve içim kazınıyor sanki acıkma hissi.
Gıda takviyesi aldım bu ay prowomen bilir mısın bunu, belki o açlık hissi bundandır.
Tesekkur ederim caniminici 💛
Evet rahmimde perde varmis benim. Histeroskopi oldum perde alindi. O yuzden suan icin artik herseyin yolunda olmasini bekliyoruz insallah da oyle olur 😁
Canim belirtim sık idrara cikma kasik bel ve sirt agrisi idi. Ama tabi bat a 10 gun varken bu belirtilerin olmasini beklemek cok erken. Ayrica mesela melinda- melinda- nin hicc belirtisi yoktu. Herkeste olmayabilir yani

Ayy inşallah canım benim 🙏
Gonalf 75 yazdı haftaya Perşembe kontrol yarin baslicaksn iğneye dedi. Raporun yazilmasini bekliyorum cikarim birazdan hastaneden bakalım 🍀 LaRisaCca LaRisaCca
Hadi gozun aydin canimm 🥰
Hayirli olsun insallah bu tedavin vesilen olur. Bakalim fiyat ne tutacak
oyyy yavrummm yaaa sıkıntılı geçicek desene biraz aman dkkt et o zmn görme fasulyeyiii .. bn şimdilik iim başlamadım henz sadece dün aşırı derece de midem agzıma geliyordu sürekli birde bugn aşırı şişim yani hamur işi flnda yemiyorum oysaki ne güzel geçmişti geri başladı küçük yürüyüşlerde yapıyorum ama bana skntı veriyor :110:
Kuzu biz zaten oyle tempolu yurumemeliyiz azcik yuruyus hazmini da iyilestirir 🤗 ama seni yoruyorsa yapma canim. Tuzlu seyler mi yiyorsun? Oda sislik yapar. Bol su ic canim bolca idrara cikarsin sisin iner. Istekilere soyledin mi hamile oldugunu 🥰

Hadi gozun aydin canimm 🥰
Hayirli olsun insallah bu tedavin vesilen olur. Bakalim fiyat ne tutacak

Kuzu biz zaten oyle tempolu yurumemeliyiz azcik yuruyus hazmini da iyilestirir 🤗 ama seni yoruyorsa yapma canim. Tuzlu seyler mi yiyorsun? Oda sislik yapar. Bol su ic canim bolca idrara cikarsin sisin iner. Istekilere soyledin mi hamile oldugunu 🥰
kuzum yok ya tuzluda yemiyorum ztn çok tuzlu yiyen bir insan değilim günde 2-2.5 lt su içiyorum ama bazen az idrar yapıyorum belkide ondan böyle oldu.. aynen kuzum yok yavaş yavaş yürüyorum aynen... yorulmuyorum şimdilik iyiiym :KK73: evet kuzu bayanlar biliyor şu anda erkeklerde göbüş büyünce anlar :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-17-14-17-34.png
    Screenshot_2021-03-17-14-17-34.png
    575,2 KB · Görüntüleme: 18
Tesekkur ederim caniminici 💛
Evet rahmimde perde varmis benim. Histeroskopi oldum perde alindi. O yuzden suan icin artik herseyin yolunda olmasini bekliyoruz insallah da oyle olur 😁
Canim belirtim sık idrara cikma kasik bel ve sirt agrisi idi. Ama tabi bat a 10 gun varken bu belirtilerin olmasini beklemek cok erken. Ayrica mesela melinda- melinda- nin hicc belirtisi yoktu. Herkeste olmayabilir yani
Rica ederim ne demek.
Benim genelde sık idrara çıkmam olduğundan, hamilelikten olsa da anlamam sanki.

Bugün 1, 2 bardak su içicem bakalım yinede sık çıkıcam mı o zaman az çok sebebi belli olur mu sık gitmenin sence?

Ayy ne sirin bir fil bu 🥰
Naber kiz minnosss
Rica ederim ne demek.
Benim genelde sık idrara çıkmam olduğundan, hamilelikten olsa da anlamam sanki.

Bugün 1, 2 bardak su içicem bakalım yinede sık çıkıcam mı o zaman az çok sebebi belli olur mu sık gitmenin sence?
Cok mu su icersin normalde ne guzel ama hic sislik olmaz sende. Kuzum yok adetten on gun oncede olmak demek 2.5 haftalik gebelik demek yani daha gebelik hicbirsekilde belli olmaz

Canim vucut agrin bas agrin var mi
Vücut ağrım pek yok canım halsizlik var. Baş ağrısıda çok hafif şakaklarımda ara ara.
vücut ısımda bu ay yumurtlama ieyi için hep ölçtüm en yüksek 36.1
hemen hastaneye git cnım kulak ihmale gelmez çok geçmiş olsn :KK200:
Çok teşekkür ederim bitanem. Akşam gidicem eşim gelsin anca
Canim iyi olmani istiyorum kulak onemsenmeyen ama iltihap vs durumlarinda tehlikeli bir organ. Anne olmak istiyosun Allah korusun tedavini ol icimiz rahat etsin
Biliyorum canım benim allah razı olsun şaka yapıyorum tabiki. Benim ihmalkarlığım kendime olunca böyleyim biraz🤣

Vücut ağrım pek yok canım halsizlik var. Baş ağrısıda çok hafif şakaklarımda ara ara.
vücut ısımda bu ay yumurtlama ieyi için hep ölçtüm en yüksek 36.1

Çok teşekkür ederim bitanem. Akşam gidicem eşim gelsin anca

Biliyorum canım benim allah razı olsun şaka yapıyorum tabiki. Benim ihmalkarlığım kendime olunca böyleyim biraz🤣
Canim covid olmus olabilir misin? Etrafinda oldugunu bildigin temas ettigin kimse var mi? Ates olmayabilir,bende de olmamisti.halsizlik bas agrisi ve sadece kuru oksuruk vardi bende sonradan sirt agrilarim olmustu

Canim covid olmus olabilir misin? Etrafinda oldugunu bildigin temas ettigin kimse var mi? Ates olmayabilir,bende de olmamisti.halsizlik bas agrisi ve sadece kuru oksuruk vardi bende sonradan sirt agrilarim olmustu
Etrafımda hiç olan duymadım canım. FaZla öyle markete falanda cıkmadım ama. Kendi başıma olsa kendimi karantinaya alıcam ama. Eşim çalıştığı için test yapmam şart oldu. O işe gidiyo kaç kişinin içine Allah korusun varsa kaç kişi tehlikeye girer

X