Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
LaRisaCca cnm sana birşey soracağım bana bugün bı doktir önerdiler sen duydun mu iyi yada kötü olarak Mustafa Çelikkol diye gelişimde imis
Canim mustafa celikkol cok yasli yillarin dr u. Ona giden hic tanidigim olmadi ben de gitmedim. Anneme yillar once yani ben kucukken sirf hastane para kazansin diye yatis gosterip yatirmadi rahim agzi yarasi var dedi (halbuki yok) ameliyathaneye indirdiler kadini ameliyathanede 2 saat beklettiler ve sonra islem yapmadan cikardilar annemi. Babam kiyameti koparmis o zamanlar. Simdi annem anlatti mustafa celikkol deyince. Ertana git daha iyi artik valla. Ertanin da iyi tarafina denk gelmek lazim.

Merhaba kizlar bgn doktora gttim yumurtam büyümedi tedaviyi sonlandırdı doktor bnde bıraktım herşeyi artik herşeyin hayırlısı olsun ne diyim ki
O doktorun bennnnnn doktor yapanın gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum!! Emegine mi yazık olsun insanların parasına mı psikolojisine mi neye yaaa neyeee arkadaş şikayet etseydin bagırsaydın cagırsaydın ne kdr kolay duygularımızla oynamak yazıklar olsun gerçekten böyle insanlara!! Eminim ben rabbim sana bunun mükafanı vericektir canım bnm üzülme ltfnn bz her zmn ynndayız

Himmm ayy çok geçmiş olsun cnm zor vallahi benim aşılama gibi olmuş annende kuzenimin gorumcesi mustafaya gtms bakmış sonuçlara senin normal yolla bebeğin olmaz aşılama ilede olmaz demiş anca tüp bebek demiş onu Bülent haydardedeoglu na yönlendirmiş oda orada tüp bebek yaptırmış ilkinde tutmuşda snaa sorim dedim cnm belki tanırsın diye evet çok yaşlı imiş hatta bekarmis hiç evlenmemiş

Şuan 20mm yumurta, gelişmemiş mi oluyor, 20de çatlada bile normal değilmi
ilaçsız takip yapıldı şuan ztn, perşembe 16mm di bugün sabah 11:30 da 20mm di, yine bugün 16:00da yaptım son testi işte, markası da laboquik, kötü mü bu marka
bak geçen ayın piki de bu şekildeydi atıyorum hemen

anormal mi bu şekilde, kontrol çizgisinden koyu çıkmıyor bunlar, ama daha sonra silikleşmişti, çatlamış demiştik burda hatta

Vallahi cnm haklısın gerçekten ama tükendim artık üstüne başka olaylar yaşadım aşırı derecede canım sıkkın cnm ama aşılama olmayacağını biliyordum cnm mm büyümesinden belli idi ha bana dedi 2 ay sonra gel dedi bende hemen sordum gelince bana kaç ml'den başlayacaksınız dedim bana bide 50:75 bakarız demez mi hiç umursamadım çünkü hafta sonu çok kötü şeyler yaşadım cnm normal değil yani anlatamiyorum kızlar aşırı psikolojim bozuldu eşim sordu dedi bizim tanidiklarimiz da aşılama yaptirdi ama hepsi 112.5dan başlamışlar neden siz en kucukden başladınız dedi biz öyle başlıyoruz dedi vallahi hiç umursamadim hakkım haram olsun ama aşırı derecede kötüyüm cnm uğraşacak halim kalmadı başka olaylar var cnm ama benim söylediğim söz tutar bak gör pişman olacaklar emin olunki

Anladım cnm peki Özcan doganaya gtmismi idin cnm sen hakkında ne biliyorsun bana herkes çok iyi diyor ya bana göre de Özcan bey çok iyi ama sekreterleri it ya beni resmen dövecek yaa bı ondan sıkıntı çekiyorum bide ulaşma imkanı yok

Ayyy bişey kalmamış sağlıkla gelsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum Canım benim aminn inşallah az kaldı evet nasıl panik haline geçtim anlatamam
Bunlar tatlı panikler annesi herşey güzel olucak gelince mis gibi kokusunu içine çektin mi herşeyi unutacaksın aynen bbgm bisey kalmadı 4 güncük sadece

Kim onu alsin canim mustafa celikkolu ben gelisimde hic gormedim yalniz yani poliklinik lerde esin cagsar,sinan erdogan,ozge handan guzel,murat alpay var baska kimse yok
Canim catlama icin olgunluk herkese gore degisir benim 24 mm de catliyor mesela.. burada daha koyu gorunuyor mesela ama tam pik degil. Doktor da demis ya sana zaten catlamamis daha diye 2 gune zaten 24 mm civarina ulasacak. Iste diyoruz ya sana gun asiri degerlendir ki kacmasin aradan
Onunla ilgili bilgim yok canim

Bşver canım sen mükafatını alacaksın rabbim tarafından merak etme rabbim kaldıramayacağnn yükü vermezmiş üzülme herşey ne konuda olursa olsun tatlıya baglanır kendini harap etme sakın

Hiç deme ya moruklasdi artık vallahi banada kuzenim söyledi bı araştırayım bakalım bn onu ama cnm peki akın karacaya ne diyorsun

İşte cnm hayret birşey yok yok gtmem zaten balcaliya bu ney ya beni oynattilar yok arttiramazmis sisermisim yatar misin öyle dedi ben 300lukde burdurun ama düşersin acillik olursun dedi bide
Belki öyledir kuzum onlar daha iyi bilir ben de kızlara anlattım bugün genetik doktoru beni o kadar sinirlendirdi ki rezil edecektim yine bebiş için sustum içime attım zor süreçlerden geçiyoruz çok zor rabbim sabır versin

Aynen öyle cnm tıbbi genetigemi gttin cnm çok zor cnm bende sustum ama elden birşey gelmiyor . Hafta sonu bende çok kötü şeyler yaşadım cnm bebek konusunda ama hala içimde sıkıntı var aşılama ile ilgili değil bu yılda giden emeklerime üzülüyorum sadece ama aşırı yoruldum cnm biraz kafamı dinleyeceğim cnm

Evet kuzum tıbbi genetik neyse ki kan aldılar da kromozom ve kan pıhtılaşmasına bakacaklarmış eşimin de kan aldılar sonuçlar çıksın bütün forumlarda 0 vereceğim de görsün gününü

Kafandan bir süre at canım allah belki o zaman verir ondan hiçbir zaman ümit kesilmezz

Hiç deme ya moruklasdi artık vallahi banada kuzenim söyledi bı araştırayım bakalım bn onu ama cnm peki akın karacaya ne diyorsun
Akin beyin ailesini de kendisini de cok severim cok kaliteli bir adam. Soguk gelebilir sana belki ama ertanin babasi öldugunde benimle o ilgilendi ultrasonda cok keyif aliyordum. Kuzenim 2 defa onda gebelik takibini filan yapti cok memnundu. Kolejde calisirken ben bir arkadasim yine akinda dogum yapti cok memnundu. Simdi seninki gebelik takibi degil gebelik istemi oldugundan o konularda nasil bilmiyorum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…