Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzum tıbbi genetik neyse ki kan aldılar da kromozom ve kan pıhtılaşmasına bakacaklarmış eşimin de kan aldılar sonuçlar çıksın bütün forumlarda 0 vereceğim de görsün gününü
Senin düşüğün oldumu cnm kan pıhtılaşma Sina bakacaklar bende gittim ona 1 yada 1 buçuk ay sonra çıkıyor sonuçlar cnm tabi bende herşey düzgün cikti

Vlla kuzu biraz kötüyüm tansiyonum düştü tam eve geçmeden yarım saat sürdü kendime gelmem sonra Bi duşa geçtim çıktım yemk yedm uzanıyorum sn napıosn bbgm
Caniminici msj i gormemisim. Sen yormussun kendini bugun ve sanirim aciktin suan nasilsin bebegim daha iyi misin evde tansiyon aleti var mi tuzlu cubuk yedin mi

Himm anladım cnm benim arkadaşım gidiyor o memnun ertana göre iyi en azından knsyor diyor bide samimi diyor o tedavi için dgl adet duzensizligi için gtmis ama sonrasında 2. Kez anne olmak istiyorum demiş oda motifin şeker hapı vermiş kilo ver demiş bide adet olması için bı ilaç vermiş cnm bende bu kadar biliyorum

Hayırlısı olsun canım hakkında belki normal yoldan verecek rabbim. Umudun tükendiğinde çiçek acar umutlar derlerya Rabbim inşallah bu ay hayırlı bir şekilde gebelik haberini almanı nasip eder. Tez vakitte ol derse ne olmazki yeterki vermeye gönlü olsun
Bitti cnm tedavim

Aynen öyle cnm Rabbim büyük cnm inşallah cnm sürekli üstümü okutuyorum cnm

Arkadasin memnun kalmissa sorun yok

Caniminici msj i gormemisim. Sen yormussun kendini bugun ve sanirim aciktin suan nasilsin bebegim daha iyi misin evde tansiyon aleti var mi tuzlu cubuk yedin mi
Kuzu aslında bugün bişey yapmadım sayılır müdürüm de dışarıdaydı bugn aşırı Bi şişkinlik vardı kendimde çok açlık hissetmedim galiba açkmıştım ondan oldu eminim yani yemek yiyince düzeldi cnkü evet tansiyon aleti vardı büyük tansiyon 7 e düşmüştü kuzu küçükte 6 idi hemen annem tuzluyogurt ekmek verdi tuzlu çubuk yoktu evde aslında almalıyım

Annene sorsana belki o bilir benimkiler biraz koca karı işi derler yaa
Sordum canim eskiden" korkutmayin cocugu olmaz derlermis" konuyla ilgili baska bilgimiz yok
Ahh canim benim cok gecmis olsun guzel annis

Çok geçmiş olsun canım. Niye ki
Sagol canımıniçiii Valla bnde anlamadım bbgm ama açıkmştm galiba ondan oldu şişlik vardı bugn Bi hayli aslında açlık hissetmiyordum ama dmeek tam tersi olmuş baya kötü oldum ama ter fln boşaldı benden resmen çok şükür annem hemen yetişti imdadıma Allah başımızdan eksik etmesin

Dikkat et kuzum. Aç kalma. Biri aç kalacaksa ben sizin yerinize aç kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…