Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah sana :))) Minnakları bekliyoruz sabırsızlıkla :))
iyiyim canım eşimle biraz bozuk oturuyoruz.. Ne varmş bu durumda diyor, tüp var çare çok diyor. bu ay da son klomen tedavim var sonra doktor tüp derse tüp olacak galiba.. Benim kafam bulandı 1 yıldır robot gibi oldu mu tuttu mu yaşadığımız stres çok gerildim..mola verelim diyorum kabul etmiyor ki.. tüp de tüp diyor..

Bu pozitif enerjiyle bebişin annesi iyise o da içeride dans ediyordur :))
Kuzum bilmiyorum inan, tek tüple kim hamile kalmışsa keşke bana süreci anlatsa... Benim tüp kontrolüm radyasyonsuz olduğundan 3. klomen tedavimle paralel gitti. yarın iğnemi vurulacağım.. Nasip ederse Allah ne ala.. yoksa da bakalım doktor tüp derse ki eşim dünden razı.. yapmayı düşünüyoruz. doktor aşılama yapmıyormuş, sanırım spermlerinde sorun olanlarda yapılıyor, eşimde sıkıntı yok. bir de tüpün başarı şansı daha yüksekmiş.

İnşallah kuzucum ama uyucam galiba fitili erken alsam bugn birsey olur mu acaba saat 3.30 da yapmıştım en son
Hicbirsey olmaz canim sonraki saati yine ayni saatte alirsin iyi dinlenmeler kuzum
Tsk ederim canim benim de kocam tupe gidelim demisti ben yok demistim en son senin dedigin gibi artik cok zaman kaybedince tupe gidelim dedim ben de. Iyi ki de demisim,suan hamileyim insallah saglikla kucagima alirim. Eger imkan varsa bence de degerlendir

İmkan çok şükür var kuzum, süreci hiç bilmiyorum bari tüp forumlarını okuyayım da azcık fikrim olsun...
Sen bir ara anlatmıştın ama şuan 5069. sayfadayız gel de bul :))

İmkan çok şükür var kuzum, süreci hiç bilmiyorum bari tüp forumlarını okuyayım da azcık fikrim olsun...
Sen bir ara anlatmıştın ama şuan 5069. sayfadayız gel de bul :))
Valla canim birara yazdim ama suan biraz zor bulurum bulursam muhakkak seni etiketlerim

Ya tedavi geciktirdiginde en kotusu de o oluyor cok sükür senin gecikmedi
8 gün gecikti aşko olsun buna da şükür şimdi ben kimyasal mı geçirdim dr enson gittiğimde kimyasal olması için 10 un üzerinde bir değer olması gerekti dedi benim 5.10 du sonra düştü

8 gün gecikti aşko olsun buna da şükür şimdi ben kimyasal mı geçirdim dr enson gittiğimde kimyasal olması için 10 un üzerinde bir değer olması gerekti dedi benim 5.10 du sonra düştü
5 ve uzeri pozitif canim sen pozitifi gordun ve tutunamadan regl oldun kimyasal oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…