Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asko hasta olalı 2 gün oluyor
Ayy cnm üzüldüm senin adına, olsun ama nasip neyse o... Tüp yapanlarda hani yumurta toplama aşaması geliyor ya örneğin 5 yumurta ilk günden embriyoyu oluşturuyor diyelim, son güne giden embriyo bile Allah'ın nasibi... Moral bozmak yok.. tam gaz devam

Benim bi düşük oldu kuzum sonra da hiç gebelik oluşmadı dedik bir genetiğe bakalım benim de hiç bilgim yok
Evet canim zaten onceden gebelik olustugu icin ve sperm sayisinda pr olmadigindan hasara gerek kalmiyor. Hic gebelik olusmamis olsa o zaman hasara bakilirdi
Canim benim biz iyiyiz sen nasilsin? Cücükler iyiler teyzesi akilli akilli oturuyorlar
Yapma ya cok uzuldum. O zaman soldan yumurtlama oldugunda mi degerlendireceksin o ayi? Esimin bi mumessil bayan arkadasi yine boyle bir durumdaydi ve gebe kaldi ama bilemiyorum tabi .. sen tup mu dusunmek istiyorsun
Tüpte evlilik sartina takiliyorum ben, 3.yil seneye dolacak, o yuzden bi aşılama daha yapilsin diyorum sonrası eylul ekim belki baska hastaneye giderim ne bileyim
Hmm anladim canim o zaman dogru soyluyorsun 2 asilama sarti var
Oyy masallah zaman ne hizli geciyor sen simdi mis gibi oda yapmissindir ona saglikla icini doldursun insallahhh.
Canim ben kalp atislarini duydum iki cucuk var sukurler olsun 8. Haftaya giriyoruz
Merhaba kizlar bgn doktora gttim yumurtam büyümedi tedaviyi sonlandırdı doktor bnde bıraktım herşeyi artik herşeyin hayırlısı olsun ne diyim ki
Merhaba canim. Gercekten cok uzuldum.. cok gecmis olsun dr ile gorustun mu bir aciklama yapabildi mi ya da sen ne yaptin
Yok canım. Ama sayı iyi olursa hasar olmaz demek olmuyor. Bizim sayı normal düzeyde olmasına rağmen hasar çıktı
Kuzus olusan gebelik var ve sperm durumunda sıkıntı yok.hic olusmasa soyledigin yuzde bi milyon dogru

Bence buaksamda degerlendir
Ovulasyon testleride yuzde yuz saglikli olmuyor .
Gun asiri devam et canimm
En ideali bu
Gün aşırı denersem sanki kaçıracakmışım gibi geliyor ya
Amin caniminici rabbim sana da tez vakitte nasip etsin insallah

Kuzum pik olmamis ki catlasin gun asiri degerlendirmeye devam et . Lh dalgalanmasi bu.

Canim asilamaya bukadar odeme yapacagina tupe mi baslasan acaba
Pik olmamış mı , ama bnm 10 ya da 11. Gün kesin çatlıyodu, bide pik o kadar koyu çıkmadı geçen ay da, kontrol çizgisinden koyu çıkmadı diye hatırlıyorum, testler mi tırt acaba bilemedimki, gece 12de ovülasyon testi yapılır mı lari ?? Bu arada sen nasılsın bebişler nasıl neler hissediyosun nasıl gidiyor
Hangi yemekler pisiriliyor bakalimmm
Yemek yapmadm yine diyetteyiz 1 aydır, ama hafif diyet, anca 1 buçuk kilo vermişim neyse o da bişey, şuan kefir ve sunta gibi diyet bisküviler var ya onlardan kemiriyorum bi kazan patates yemeği yapmışım kaç gündür onu yiyorum bitsin diye, ilerleyen saatlerde yine ondan yicem
bnce yarın yap cnm ve gün aşırı değerlendir
Gün aşırı olunca kaçırcam diye geriliyorum, zaten rahim ağzından geçiş olmuyo büyük ihtimal ben bidahaki ay histeroskopi olucam ama bi umut işte belki histeroskopiden kurtulurum diye deniyorum, millet tüplerini bağlatıp ona rağmen hamile kalıyo Allahım beni de duysun da mucizesini göstersin inşallah, dua edin bana, sen nasılsın bebişin nasıl, takip edemedim kaç gündür nasıl gidiyor hamilelik

İşin ilginç yanı o kuzum ben evliliğimin ilk ayında hamile kalmıştım ve sonra hiç oluşmadı hamile kalamıyorum desem ilk ayda kalmışım ama aylardır hatta yıl oldu yok yanii hem de tedavilerle bile olmadı 3 yumurtam vardı bi ay yine olmadı

Aynen kuzum, bakalim yarin bi baslayalim da ikinciye, hayirlisi artik haber ederim

Lariii ne kadar mutlu oldum sana anlatamam. Sağlıkla gelsinler inşallah rabbim ömürlerine ömür katsın Kuzumm sorma nasıl telaş var inanılmaz yoruldum. Zaman çok hızlı geçiyor evet. Ne ara büyüdü doğacak yetişemedim geçen hafta başı gittik en son 1190 gr 35 cm olmuş

Canim eger yumurtan yeteri kadar gelismiyorsa da pik yapmaz. Bence eger bu ay gebelik olmazsa dr takibi ile ilacsiz takip yap yumurtan mi buyumuyor onu bir gor. Cunku yumurta yeteri kadar olgunlasip catlayacaginda lh pik yapar sende neden yapmiyor? Test hangi marka? Bebisler ve ben iyiyiz canim cok sukur insallah boyle devam eder diyette istikrarliyim diyosun yaniiiiii
Canim istedikce insan hemen olsun diliyor. Hemen olmayinca gitgide stres yukseliyor. O kadar haklisin ki boyle dusunmekte. Bazen herseyin basi psikoloji
Aynen kuzum, bakalim yarin bi baslayalim da ikinciye, hayirlisi artik haber ederim
Muhakkak haber ver canim merak ederim
Cok tesekkur ederiz teyzesi amin, hepimizinki insallah. Masallah ne kadar buyudu darisi saglikla kucagina almaya insallah canim

Kuzummm biz iyiyiz inşallah bebişler de öyledir bbgm hiç canını sıkma tek tüp ile hamile kalan o kdr insan var sen neden olmayacaksın bunlardan biri aglama sakın kıyamam sana bol bol dua et canımın içi rabbim emeklerinin karşılığını aldırsınn tedavi alacakmısın planın ne

Bende üzüldüm ama takmıyorum artık cnm teşekkür ederim cnm. Direk baktı aşılamayı sonlandiriyorum dedi yumurtalıkların buyumemis dedi adete hazrlaniyorsun dedi bende demisdim zaten 11 gün adete zaten biliyordum cnm böyle olacagini mm büyümesinden belli idi de işte bnmki 1 Umut su.Artik takdir Rabbimde dinlenecgm biraz hem manevî hemde maddi olarak aşırı yorulduk cnm

Tabi.. kolay degil.. zamani degilmis diyecegiz insallah en kisa surede rabbim nasip etsin demekten baska care yok

edaecoo güzel anne sen ne yaptın ? Omur-un Hatunu cinsiyet belli oldu muuu diğer arkadaşlar sizin nasıl gidiyor benim kusuruma bakmayın hiç girip bakamıyorum bu ara
Kuzum bnde iim çok şükür bu cuma günü kalp atışı için randevumuz var inşallah herşey yolundadır seninde az kaldı minnoşuna kavuşmaya rabbim hayrlısından güzel şekilde kavuşmayı nasip etsin

Ayyy bişey kalmamış sağlıkla gelsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum Canım benim aminn inşallah az kaldı evet nasıl panik haline geçtim anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…