Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bnce yarın yap cnm ve gün aşırı değerlendir

Canlar bugün genetik bölümüne gittim doktor çok ters biriydi o kadar sinirlendim ki anlatamam rabbim bize de hayırlı sağlıklı evlat versin çok zor bir durum ya psikolojim çok kötü zaten bir de bu doktorlar
Ne alaka ya ? Neden ters davrandi ki

Ne alaka ya ? Neden ters davrandi ki
Benle eşim sorular sorduk mesela canım diyo ben bunları sormadım bilmem ne bilmem ne habire kızdı sormaya hakkımız yok sanki düşük var mı tek diye sordu regl düzenli mi o kadar dna hasarına bakmıyoz dedi zaten sperm testinde sıkıntı yoksa bakılmaz dedi ne bileyim değişikti

Ben urologlarin ne kadar cekilmez olduklarini biliyorum o yuzden gercekten onlarla ilgili icimden gecenleri soylesem kesin sut lanirim bazen bazi dr lar da tam bu anlattigim cinsten .. parani verip geliyorum,hayrina mi bakiyosun? Isini yap defol git kardesim Alla Alla

Ayyyy kuzummm hiç sorma normalde rezil ederdim ama bebek olsun diye sustum ne yapayım sorun çıkmasın dedim orda içime attım kanı aldılar ne yapayım kuzum kromozom ve kan pıhtılaşmasına bakacaklarmış yeterli midir acaba

Ayyyy kuzummm hiç sorma normalde rezil ederdim ama bebek olsun diye sustum ne yapayım sorun çıkmasın dedim orda içime attım kanı aldılar ne yapayım kuzum kromozom ve kan pıhtılaşmasına bakacaklarmış yeterli midir acaba

Dr un dedigi dogru kuzum sperm testinde problem gorunmuyorsa dna hasarina bakmaya gerek kalmiyor. Bu durumda kadini arastirmaya agirlik veriyorlar. Ama daha once hic genetik isleriyle ugrasmadigimdan bilemiyorum canim nelere baktiklarini. C Capanin Gururu Teyom kuzum sen hic oyle bir arastirilmaya girdin mi

Benim bi düşük oldu kuzum sonra da hiç gebelik oluşmadı dedik bir genetiğe bakalım benim de hiç bilgim yok

Selam kızlarrr, Nasılsınız...
LaRisaCca edaecoo bebişleriniz nasıl hamilelik nasıl gidiyor?
L Limonlu Su test yaptın mı canım, umarım pozitiftir..

Ve diğer arkadaşlar herşey yolundadır umarım..

Ben bugün sabah tüp kontrolü yaptırdım, malesef sağ tüpüm tıkalıymış.. sabah süklüm püklüm ağladım, annemi aradım, arkadaşımı aradım biraz iyi geldi, şimdi iyiyim.. Sadece soldan yumurtlama oluyormuş, bu da hamileliğe engel değil dedi doktorum. Kızlar var mı aranızda tüpü tıkalı olan ve/veya hamile kalanlar?

Amin caniminici rabbim sana da tez vakitte nasip etsin insallah

Kuzum pik olmamis ki catlasin gun asiri degerlendirmeye devam et . Lh dalgalanmasi bu.

Canim asilamaya bukadar odeme yapacagina tupe mi baslasan acaba
Tüpte evlilik sartina takiliyorum ben, 3.yil seneye dolacak, o yuzden bi aşılama daha yapilsin diyorum sonrası eylul ekim belki baska hastaneye giderim ne bileyim

Asko hasta olalı 2 gün oluyor

Bitti cnm tedavim

Yok canım. Ama sayı iyi olursa hasar olmaz demek olmuyor. Bizim sayı normal düzeyde olmasına rağmen hasar çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…