Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyidir kuzum bugün regl oldum hiç şaşmadı saati saatine bu gelecek hafta direksiyon sınavım var geçen ay çok stres yaptım adamlar beni bıraktı bayağı taktım kafayı o yüzden diyorum aşılamayı yapmayayımm.. sen nasılsın kuzucummm

İnşallah etkiden değildir bende çok umutlanmak istemiyorum ama bir yanım ya gebelikse diyor

oyyyy canımcanım 1 ay dinlenmece regl gelse bi an öncede 2. Yi hayal etsem
Ahhh regl o kadar hizli bitip gidiyor ki hic gelmeyen zaman test zamani sanki bana hep oyle gelirdi sana da oyle geliyor mu
Ya merak ediyorum kim napiyor
Oo yine gelmis tikir tikir . Canim cok iyi dusunmussun en azindan onunden cikar bu is . Bi atlat hayirlisiyla asilamayi sonraki donemde de yaparsin nasilsa. Ben napim canim butungun devrilip yatiyorum

Aynen canımmm geçen ay o kadar kafaya taktım ki reglim ilk kez gecikti düşün ahh bu bi şeyi kafama takmalarım yok mu doktorlar bile hep bunu söylüyor stres falan yapıyorsunuz diyor galiba çünkü tahlillerde her şey normal bu huyumu terk edemiyorum iyi iyi yat devril hiç bi şey yapma valla oh mis çok severim

Aynen öyle bu ay benim üstüme aşırı geldi arabamız bozuldu beyni yanims yeni beyin aldik 2. Vitesi bozuldu şanzıman su bu için 1.500 ödedik elektrik su falan daha onlara hiç girmiyorum 2 kutu gonalf aldım 1 çatlatma iğnesi aldım 3. Gonalf kutusuna 630verdim en önemlisi de mavesi olarak aşırı düştüm ama bu aşılamada gidiyorum 4 tane doktor vardı aşılama bölümüne onlar bakiyorlarmis ama aşılama ve tüp bebeği İbrahim hoca yapıyormuş sonra yanlarında stajyer öğrenci ler geliyor onlara anlatıyor doktor bana sadece dozu söylüyor su gün gel diyor ama şükran hanım var orda ebe gibi beni orada motive etti. çıktım ablam bana sana bu ay aşılama yapmazlar annem canım sıkıldı niye olmuyorki falan eşimin canı sıkıldı o gün de dedim. mm mm büyüyor pazartesi günü gidince İbrahim hocanın yanına gidecgm bana böyle yaparlarsa. bide b orada bı kadın vardı aşılama için gelmiş 9 yıldır çocuğu olmuyormuş 1 2 defa aşılama yaptırmış özelde olmuş Adana'ya yerleşmişler ve aşılama için gelmiş klomen vermişler ben sokk oldum ya böyle olur mu öyle ise banada klomen verselerdi yani klomenle bnm yumurtam 22 24 mm olmusdu anlamadım . Oturdum hastanenin önünde ağlamaya başladım eşim beni motive etmeye çalışıyor ama elimde olmadan akıyor kaynanam aradı ne yaptnz diye bende biri büyümüş 1 mm biri hiç buyumemis dedi dedim himm sıkma canını diyor sanki çok kolay sıkma demek annem aradı ama ben ağlıyorum himm himmmm diyorum oda canımı sıktı herşey üst üste geldi Ama takdir Rabbimin bı yola çıktım sonuna kadar gideceğim eşim hala ebelerden ümit ariyor kızlar bnmde ağrıma gidiyor eşime diyorum acaba ben 100luk mu vurulayim eşim kafana göre yapma diyor bende yapmam ama bilmiyorum en düşük dozla başlandı ya bari görüyorsun yükselt demi söylüyorum yükseltelim diye yok yok diyor doktor deli oldum bugün normalde şu pandemide asla gtmem ama artık bende istiyorum Rabbim beni aşırı siniyor kızlar hemde çok neyse ya kızlar sisirdim kafanızı kb ben bu tedavim bitene kadar gelmeyeyim en iyisi belki mutlu haberle dönerim insallah Hakkınızı helal edin Allah'a emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…