Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa burcuş hosgeldin nasilsin biz iste bildigin gibi gaz sancisi fix
İyi diyelim iyi olalım cnm sanki usuttum bu aralar bas ağrısı var yoğun bi şekilde sen nasılsın nasil cucusler ay cok fena oluyor bende diğer odaya kaçıyodum hep

Canım bide kuru incir yesen doktorun yanına gidene kadar belki daha çok fayda verir. Bide hiç belli olmaz ki Rabbim ol dedikten sonra hemencecik büyürler belki sen dua et tevekkül et herşey çok güzel olacak. Yumurtlamasa stres çok önemli stres yapma akışına bırak fetih suresi, meryem süresi oku Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah.

İyi diyelim iyi olalım cnm sizin güzel haberlerinizi okudukca daha iyi oluyorum grip olcak gibiyim sinüzit ağrılarım var biraz sıkıntı veriyor su siralar usuttum sanırım..
Yaa aman diyim canım dikkat et çünkü şimdi ki gripler bile çok kötü hemen c vitamini ye iç önlemini al kuzum geçmiş olsun bende bugn bebişi gördüm burcu teyzesi inşallah haftaya kalp atışını da alırız rabbim sana da nasip etsin

Sorma cnm bi vitamin aldim içinde her vitamin var gördüm cnm cok sveindim ya mas Rabbim o pıt pıt lari da duyursun ins

Aysecim ben suan bunu kullaniyorum. Doktor yazmisti. Sorun olmaz o yuzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…