Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Annem dun geldi bende kaldi aksam bugun de ben de ne guzel dort donuyor etrafimda insanin annesi gibi yok ya 🤗💛 Allah basimizdan eksik etmesin
Amin inşallah gerçekten insanın annesi gibisi yok Rabb'im bize onlarin yokluğunu gostermesin ❤️🙏

Evet ama zaten bende bu tedavim bitsin aşılama olmasın olsun bı daha gtmeyecgm ertana gderim yada Özcan beye giderim zaten insanin hayalleri ile oynuyorlar pazartesi günü bana buyumemis derlerse gör bak nasıl yıkıyorum
Kız asıl bugn yıkacaktın ama neyse bir daha asla gitme canım aslaaa bazı şeyler başa gelince anlaşılıyor inşallah büyümüş olur yarabbim 🤲🤲

İğnenin kaçıncı gününde yaptınız bende bugün yaptım 12gundeyim belli belirsiz çıktı
Canım bugün benimde 12.günümdü sabah ilk idrarla test yaptım çok çok silik bi çizgi çıktı kan verdim 4.6 çıktı pekte umudum yok aslında çatlatma iğnesinin etkisi geçmemiştir diye düşünüyorum

Aynen canim insallah bu defa hersey yolunda ilerler de 5 dr takibine de girerim sorun yok 😁

Off cok gecmis hsg dedigin olay 5 dk lik bir islem ne yogunluklari varmis bu kadar ulkenin butun hsg sini mi cekiyorlar 🤔

Ertanda benim yasadiklarimi biliyosun.. sana git ya da gitme demem karar senin. Iyi arastir doktorunu canim. insallah buyurler ama Muhtemelen pazartesi de buyumemis olacak , Allah gonlune gore versin canim. Eger ertana gideceksen git ve durumu anlat tedaviyi devralirsa alsin

Ahhh yapma ya ... Cok uzuldum canim insallah bu ay gebelik mujdeni aliriz 💛🤗
İnşallah Larimmmm burdayım gitmiyom biyere 😂😂😂 sizsiz yapamam 😂😂😂😇😇😇💓💓💓💓💓

Aynen canim insallah bu defa hersey yolunda ilerler de 5 dr takibine de girerim sorun yok 😁

Off cok gecmis hsg dedigin olay 5 dk lik bir islem ne yogunluklari varmis bu kadar ulkenin butun hsg sini mi cekiyorlar 🤔

Ertanda benim yasadiklarimi biliyosun.. sana git ya da gitme demem karar senin. Iyi arastir doktorunu canim. insallah buyurler ama Muhtemelen pazartesi de buyumemis olacak , Allah gonlune gore versin canim. Eger ertana gideceksen git ve durumu anlat tedaviyi devralirsa alsin

Ahhh yapma ya ... Cok uzuldum canim insallah bu ay gebelik mujdeni aliriz 💛🤗
Eşim ile knsayim da çünkü onun motivasyonunu düşürmek istemiyorum

Kızlar ilk asilamam bilmiyorum sizler nerelerde yaptırdınız bilmiyorum(ben devletde yaptiriyorum) ama her doktor bir değil sıfırdan başladım herşeye ama işin içinden çıkamadım buraya yazdım ettim motivasyona ihtiyacım var dedim ki bn hep pozitif yanınızda oldum. Bilmiyorum aşılama nasıl olur nelere dikkat etmem gerekir ki (hepimiz burda birbirlerimize destek olmak için buradayız) ama ben bu asilamadan birşey anlamadım kendi kafama göre cikartamiyorum edemiyorum(özelden sizlerle yazıyorum ediyorum öğrenmek için çünkü 2. Aşılama asla böyle başlamam) doktora arttıralım mi diyorum yok diyor ben ne edim (pazartesi günü aynı şekil derlerse bunlardan hayır yok bende özele giderim ) yoruldum hem zihinsel hemde vücudum artık kaldıramıyor zor biliyorum ama ben sizden motivasyon ve destek istiyorum kızlar 🙏🙏

Kızlar ilk asilamam bilmiyorum sizler nerelerde yaptırdınız bilmiyorum(ben devletde yaptiriyorum) ama her doktor bir değil sıfırdan başladım herşeye ama işin içinden çıkamadım buraya yazdım ettim motivasyona ihtiyacım var dedim ki bn hep pozitif yanınızda oldum. Bilmiyorum aşılama nasıl olur nelere dikkat etmem gerekir ki (hepimiz burda birbirlerimize destek olmak için buradayız) ama ben bu asilamadan birşey anlamadım kendi kafama göre cikartamiyorum edemiyorum(özelden sizlerle yazıyorum ediyorum öğrenmek için çünkü 2. Aşılama asla böyle başlamam) doktora arttıralım mi diyorum yok diyor ben ne edim (pazartesi günü aynı şekil derlerse bunlardan hayır yok bende özele giderim ) yoruldum hem zihinsel hemde vücudum artık kaldıramıyor zor biliyorum ama ben sizden motivasyon ve destek istiyorum kızlar 🙏🙏
Canım benim bilmemen çok doğal tabiki. Tutmadı ama ben de devlette yaptırdım. Aşılamadan memnun kalmıştım. İkisinde de de yumurtam oluştu. Sen hiç üzülme, inan güzel olacak. Yaşın dahi büyük avantaj. Rahatlıkla sorabilirsin

Canım benim bilmemen çok doğal tabiki. Tutmadı ama ben de devlette yaptırdım. Aşılamadan memnun kalmıştım. İkisinde de de yumurtam oluştu. Sen hiç üzülme, inan güzel olacak. Yaşın dahi büyük avantaj. Rahatlıkla sorabilirsin
Teşekkür ederim cnm ❤️ inşallah🤲

Canim isler bazen yolunda gitmez.. cok haklisin.
Buradaki tek sıkıntı , bizim sana en basindan birseyleri gostersek de anlatsak da belki aklinda tutamadin. Cunku her dr kontrolu sonrasi yumurtam buyumemis yaziyorsun tecrubelerimizi yaziyoruz ama hastaneye gittiginde heyecandan mi panikten mi nedendir bilmem durum kontrolden cikiyor.
1. Si senin dr un ibrahim bey ise evet profesorse asistani olabilir seninle ilgilenebilir ama bunu 3-4 dr yapmamali. Buna itiraz etme ve tedaviyi reddetme hakkin var. Yani dr konusunda devlete de gitsen dr sectin gitti, tedaviye olmasa da yola, ilaca maddiyat yorgunluk ve takibe maneviyat harciyorsun yazik sana da esine de. Sen bu durumu boyle devam ettirirsen asil esinin motivasyonu duser.
2. Kist olma , tedavinin iptal olmasi vb. Gibi olusabilecek her turlu durumu sana hatirlattik ama malesef ki bugune kadar bunu sen de biliyordun, 2 gun once yine en son konustuk dr a gittin , bugun itirazlari yapmaliydin ama durum degismedi.
3. Biz her zaman pozitif olarak yanindayiz. Uzun sure yoktun, tedavinle birlikte aktif olarak döndun, burada sen yokken yasanan tum huzunlerde nasil herkes herkese destek olduysa sana da tum birikimini aktararak destek oldu. Dualarimiz seninle .. malesef sureci sen yoneteceksin elimizden gelen bu kadar .

Kızlar bizim geline doktor demir hapı vermiş ferrum fort diye bir hap vermiş onu içince midesi çok bulanıyormuş,
Hamileler başka hangi demir hapını kullanıyor. Bunu kullansa olur mu bi denese ne dersiniz?
20210211_151859.jpg

Kızlar bizim geline doktor demir hapı vermiş ferrum fort diye bir hap vermiş onu içince midesi çok bulanıyormuş,
Hamileler başka hangi demir hapını kullanıyor. Bunu kullansa olur mu bi denese ne dersiniz?
Eki Görüntüle 2800776
Canim ben de ferrum kullandim tum gebeliklerimde baska ilac malesef bilemiyorum 🥰 nasil gidiyor hamilelik cinsiyet belli oldu mu

X