Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lariiimm ben iyiyim cok sukur. Bebekte iyidir diye dusunuyorum. . Siz napiyosunuz. Kontrolun ne zaman en yakin.
Oyy caniminici aman iyi olun. En yakin haftaya cuma.. bir de 22 sinde adanada var kontrolum. Benimki bol kontrollu 2 doktor takibinde oldugumdan

Teşekkür ederim canım ,peki senin tuttumu ilk tüp bebeğin , öncesinde hsg cektirmem mantıklı olucak

Oyy caniminici aman iyi olun. En yakin haftaya cuma.. bir de 22 sinde adanada var kontrolum. Benimki bol kontrollu 2 doktor takibinde oldugumdan
Olsun canim. Ikinci bi goz iyidir der benim doktorum. O yuzden seninkide iyi olmus zaten ikiz gebelik yakin takip olmasinda fayda var. Gerci bu sefer heesey yolunda gidecek allahin izniyle .

Bence bu ayda olmadı herşeyin hayırlısı ya bakalım

Bence bu ayda olmadı herşeyin hayırlısı ya bakalım
canım bozma moralini kaset testler hcg seviyesi 20 ve üzeri olduktan sonra gösteriyor erken testler ise daha düşük seviyelerde gösteriyor. o yüzden kaset test negatif çıkmış olabilir.yarın yada pazar sabah ilk idrarla bir daha dene bence

pek gerek duymaz doktrlar o hormona bakmaya diğerleri normalse arkadaşım

Evet ama zaten bende bu tedavim bitsin aşılama olmasın olsun bı daha gtmeyecgm ertana gderim yada Özcan beye giderim zaten insanin hayalleri ile oynuyorlar pazartesi günü bana buyumemis derlerse gör bak nasıl yıkıyorum

Olsun canim. Ikinci bi goz iyidir der benim doktorum. O yuzden seninkide iyi olmus zaten ikiz gebelik yakin takip olmasinda fayda var. Gerci bu sefer heesey yolunda gidecek allahin izniyle .
Aynen canim insallah bu defa hersey yolunda ilerler de 5 dr takibine de girerim sorun yok
Evettt kuzumm yaa

Herseyinn hayirlisi diyorumm amaa insan olsun istiyo
İnsallah imtihanimiz guzel olur
Off cok gecmis hsg dedigin olay 5 dk lik bir islem ne yogunluklari varmis bu kadar ulkenin butun hsg sini mi cekiyorlar
Ertanda benim yasadiklarimi biliyosun.. sana git ya da gitme demem karar senin. Iyi arastir doktorunu canim. insallah buyurler ama Muhtemelen pazartesi de buyumemis olacak , Allah gonlune gore versin canim. Eger ertana gideceksen git ve durumu anlat tedaviyi devralirsa alsin
Kızlar betam 2,74 düşmüş regl beklicem artıkın
L Limonlu Su LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo
Ahhh yapma ya ... Cok uzuldum canim insallah bu ay gebelik mujdeni aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…