Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum canım benimUmarım herşey yolundadır Sıfır belirti İlaçlarıma devam çarşamba belli olacak işte herşey
Beni deli etme cücük annesiii daha kücükcük bnmde yok bak Bn gördüm bugn sende görüceksin emin ol herşey yolunda mrk etme yemn ederm seni rahatlatmak için söylemiyorum cidden öyleyim

Bilmiyorum canım benimUmarım herşey yolundadır Sıfır belirti İlaçlarıma devam çarşamba belli olacak işte herşey
Ne guzel hayatim sen sansli kisimdasin isin keyfini cikarmak kaliyor geriye
He vallahi aynen oyle yapiyorum canim stres tum kotuluklerin anasi gercekten. Gecenlerde baska bir topikte cok uzun sure ugrasip artik bu ay vazgecmis birinin hikayesini okudum bu ay hamile kalmis. Diyor ki psikoloji meselesi gercekten dogruymus
Biz ne zaman neye ihtiyacin olursa her zaman burdayiz canim..insallah hersey cok yolunda devam eder senin icin ve gebelik mujdeni vermeye gelirsin. Sen de hakkini helal et Allah a emanet ol

Canm biz ne zmn istersen buradayız ama elimizden geldiğince bilgileri aktarıp seni yönlendirmeye çalıştık keşke daha fazlası elimizden gelseydi inşallah güzel sonuçlanır Allah hakkında hayırlısı olsun sende Allaha emanet ol bizim helal olsun sende helal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…