Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kız nerdeee o hız bizde izni ayarla kocanın iznini ayarla doktoru ayarla anaammm bitmiyor bir başlasaydık Allahın izniyle gelişmeleri yazacağım
Amannn sizin isiniz uzun zaten esine ihtiyac bi bu tahlillerde duyacaksin bir de sperm vereceginde sonra geregi yok
Merhaba canimmm sükür iyiyimm bu aralar istahim acildi biliyorsun Nifty testi yaptirmistim onun sonucunu bekliyorum arada girip yazilarini okuyorum oyle geciyor gunler sizde ne var ne yok
Ooohhh yiyosun tatlilari tuzlari yani masallahhh canim olcummlerin guzel zaten iyi gelecek sonuc Allah in izniyle
ayyyyyy bendeeeeeeeeeee 2 gündr çıkamıyordum bugn hallettm çok güzel bir hisss
Ben her gun cikiyorum ama buyuk abdesti yapabilmek icin once butun gazin cikiyo ya rahatliyorum

ohh missss bnde çıkıyorum ya çok şükür öyle büyük bi kabızlık çekmedim inşallah ta çekmeyiz

Canim belki de bu erken gebelik olmadigi icin cikmamistir. Yarin ilk idrarla yaptiginda varsa cikar insallah. Catlatma ignesinden sonraki 11. Gun genelde etki gecmis olur. Bak sana benim testimi gostereyim. Kisiden kisiye degisir bu durum ama genelde gecmis olur

Tüp bebek için rapor çıkınca ozelde yaptirabiliyormuyuz bı kısmını devlet karsiliyormus diye okumuştum ,ikinci aşılama şart ama dimi rapor için
Canim inanki bilmiyorum onu ama evet ozelde indirimli yaptirabilirsin o raporla
Aaaa evettt ya inş öyledir bakalm smdi üzüldüm onu görünce ama daha regl günüm geçmedi bunlar cok hassas değiller
Canim ben bu testi yaptigimda normal kaset test de yapmistim o da cift cizgi cikmisti . Ya senin hcg n 10 civarinda ki kaset test olcemiyor ya da igne etkisiydi, gun icinde o etki gecti ya da bu kaset test bozuk

Teşekkür ederim cevabınız için ,bilen biri vardır belki ,dün negatifi görünce insanın aklı heryerde dolaşıyor okadar belirtim vardiki

Sağolasın canım Rabbim sizede sağlıkla kucağınıza alıp iyi günlere büyütmeyi nasip etsin

Tüp bebek için rapor çıkınca ozelde yaptirabiliyormuyuz bı kısmını devlet karsiliyormus diye okumuştum ,ikinci aşılama şart ama dimi rapor için
2 aşılama zorunlu canım. Her özelde de geçerli değil. Bahçeci Umut ya da Fulya kabul ediyordu İstanbulda. İlaçları alabilirsin en azından. Bazı hastaneler de raporu sadece kendi hastaneleri için veriyorlar. Dışarıya vermiyorlar. Yani hem raporu çıkaracağın, hem de tüp bebeği yaptıracağın merkezden bilgi alman şart. Ben ilk denememi üniv. hastanesinde raporlu yaptırdım. Onlar raporu dışarıya vermiyorlardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…