Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kız nerdeee o hız bizde izni ayarla kocanın iznini ayarla doktoru ayarla anaammm bitmiyor bir başlasaydık Allahın izniyle gelişmeleri yazacağım
Amannn sizin isiniz uzun zaten esine ihtiyac bi bu tahlillerde duyacaksin bir de sperm vereceginde sonra geregi yok 😂
Merhaba canimmm sükür iyiyimm bu aralar istahim acildi biliyorsun Nifty testi yaptirmistim onun sonucunu bekliyorum arada girip yazilarini okuyorum oyle geciyor gunler sizde ne var ne yok 😍
Ooohhh yiyosun tatlilari tuzlari yani masallahhh 😍 canim olcummlerin guzel zaten iyi gelecek sonuc Allah in izniyle
ayyyyyy bendeeeeeeeeeee 2 gündr çıkamıyordum bugn hallettm çok güzel bir hisss :KK70: :KK70:
😂 Ben her gun cikiyorum ama buyuk abdesti yapabilmek icin once butun gazin cikiyo ya 😂😂😂 rahatliyorum 😂

Anldım kuzum tamam öyle yapayım bi de o zman 😃
16B7ABFC-E2D7-42BD-9506-7FB3DEF75E78.jpeg
Hç bse ckmadı ☹️

Amannn sizin isiniz uzun zaten esine ihtiyac bi bu tahlillerde duyacaksin bir de sperm vereceginde sonra geregi yok 😂

Ooohhh yiyosun tatlilari tuzlari yani masallahhh 😍 canim olcummlerin guzel zaten iyi gelecek sonuc Allah in izniyle

😂 Ben her gun cikiyorum ama buyuk abdesti yapabilmek icin once butun gazin cikiyo ya 😂😂😂 rahatliyorum 😂
ohh missss :KK70: :KK70: bnde çıkıyorum ya çok şükür öyle büyük bi kabızlık çekmedim inşallah ta çekmeyiz

Canim belki de bu erken gebelik olmadigi icin cikmamistir. Yarin ilk idrarla yaptiginda varsa cikar insallah. Catlatma ignesinden sonraki 11. Gun genelde etki gecmis olur. Bak sana benim testimi gostereyim. Kisiden kisiye degisir bu durum ama genelde gecmis olur

Tüp bebek için rapor çıkınca ozelde yaptirabiliyormuyuz bı kısmını devlet karsiliyormus diye okumuştum ,ikinci aşılama şart ama dimi rapor için
Canim inanki bilmiyorum onu ama evet ozelde indirimli yaptirabilirsin o raporla
Aaaa evettt ya inş öyledir bakalm smdi üzüldüm onu görünce ama daha regl günüm geçmedi bunlar cok hassas değiller ☹️
Canim ben bu testi yaptigimda normal kaset test de yapmistim o da cift cizgi cikmisti . Ya senin hcg n 10 civarinda ki kaset test olcemiyor ya da igne etkisiydi, gun icinde o etki gecti 🤔 ya da bu kaset test bozuk

Canim inanki bilmiyorum onu ama evet ozelde indirimli yaptirabilirsin o raporla

Canim ben bu testi yaptigimda normal kaset test de yapmistim o da cift cizgi cikmisti . Ya senin hcg n 10 civarinda ki kaset test olcemiyor ya da igne etkisiydi, gun icinde o etki gecti 🤔 ya da bu kaset test bozuk
Teşekkür ederim cevabınız için ,bilen biri vardır belki ,dün negatifi görünce insanın aklı heryerde dolaşıyor okadar belirtim vardiki

Selam canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalirsin gerekli tum gunleri degerlendirmissin sansin var 💛

Canim genelde 8-9. Gunlerde basit kaset testlerden yapip negatifi gormeye calisiyoruz igne etkisinin gectigini anlamak icin. Sonra bu tarihlerde test yapinca aklimiz kalmasin diye. O yuzden diyorum yarin hafta sonu ya.. birkac kaset test al koyulasmayi takip et igne etkisiyse hcg azalacaktir silinip gidecektir ama hcg artiyorsa bu gebeliktendir igneden degil

Ben de tahliller bitmistir goturmussundur diye dusunmustum nasil ciktilar diye sorcaktim 😂

Insallah rabbim bu rahatlikla nasip etsin canim 💛 dualarimdasin. Cok tsk ederim canim benim 💛 darisi sana insallah

Canim bu saatten sonra kendi kendine dozu arttirmak kist ihtimalini arttiriyor . Insanlarin akil sagligiyla oynuyorlar resmen bir de gittiginde dozu arttiralim demediysen susup tamam deyip donduysen anlamiyor zaten diye bildiklerini okuyorlar. Sana bakanlar sanirim stajyer boyle bir tedavi stajyer ile yapilamaz insanlarin hayallerini calmak paralarini gasp etmekten baska birsey degil bu ben senin yerinde olsaydim bugun o hastaneyi baslarina yikmistim. Sana defalarca bu dozun artmasi gerek bu is cok uzun surecek tedavi bosa gidecek demistik 😑

Olabilir canim ben de iste merak ettim adet olmussundur diye dusunerek heyecanlandim 😁 ben ve cucukler iyiyiz cok sukur. Insallah boyle devam ederiz

Canim psikolojik degil gecmis olsun kendini izole etsen iyi olur 😑 koku ve tat kaybini takip et 3-4 gune kadar olursa kesin..

Amin canim Allah razi sun darisi sana insallah

Insallah teyzesi 🤗 darisi sana olsun

Rabbim guzel gulusunu daim etsin canimmm 💛

Ne tahlili Allah icin ya sen ve asya tam dayaklimsiniz negatif abi iste 😂

Canim benim cok uzuldum hayirlisi olsun evet hsg cekecek dr un hsg yi iyi okumasi cok onemli

Canim 4 aylik sin 7 cm ise 😂😂
Sağolasın canım Rabbim sizede sağlıkla kucağınıza alıp iyi günlere büyütmeyi nasip etsin

Tüp bebek için rapor çıkınca ozelde yaptirabiliyormuyuz bı kısmını devlet karsiliyormus diye okumuştum ,ikinci aşılama şart ama dimi rapor için
2 aşılama zorunlu canım. Her özelde de geçerli değil. Bahçeci Umut ya da Fulya kabul ediyordu İstanbulda. İlaçları alabilirsin en azından. Bazı hastaneler de raporu sadece kendi hastaneleri için veriyorlar. Dışarıya vermiyorlar. Yani hem raporu çıkaracağın, hem de tüp bebeği yaptıracağın merkezden bilgi alman şart. Ben ilk denememi üniv. hastanesinde raporlu yaptırdım. Onlar raporu dışarıya vermiyorlardı.

X