Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı ben işte aynı

Senin nasıl gidiyor asko anlatsana biraz hiç yazmiyonda gozumden de kaçmadı halen imza yok seni seni
Kuzu ben zorlanıyorum kötüyüm kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama çok beceremiyorum hiç 6. hafta ilerisine geçemeyecek gibi hissediyorum, yardım da alıyorum ama bir işe yaramıyor bence,yarın 6. Haftaya giriyorum o yüzden kaygılarım tavan yapmış durumda ve şimdi gelişimi ne alemde bilmiyorum bunu bilmemek beni mahvediyor, hergün ultrasona gidemem ki, haftaya bakalım dediler
kuzum sen boşuna üzüyorsun kendini. Bak Lari'de de aynı şey oldu. Belirti şart değil ki.
kanamayı mı diyorsun canım, o konuyu kapattım benim kafam tamamen gelişim konusunda

Asko bebişin seninle mutlu olacağın zamanlar bunlar eğer zaten nasibi varsa her türlü seninle kalır ama bilki yoksa Allah korusun şimdi olmasa belki iki ay sonra olur kendini strese sokma sal kendini asko iyi düşün iyi şeyler olsun

Canım lütfen kendini üzme düşündükçe bir şey değişmeyecek eğer sağlıklıysa büyüyüp gelişecek annesi
Seni çok iyi anlıyorum ama sabret dua et inşallah güzelce sorunsuz da geçecek

inşallah gelişecek canım. biliyorum kafaya takmamak çok zor. Elinden geldiğince kafanı dağıtmaya çalış. Bebişin de etkilenecek böyle. Hamiş olmasan seni de iyice yürütür kafanı dağıtırdım. Ben deniz adım mafyası

İnşallah canım inşallahhhhhhhh Ah bir şu günler sağ Salim geçse ben de yürürüm Süpersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…