Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Istikrarina hayranim canim 😁

Evet arkadaslar
Bugun burada 5000. Sayfayi yaziyor olmanin hakli gururuyla bulunmaktayiz.
Odulumuz, Syf nin emektarlarindan C Capanin Gururu Teyom a gidiyor ✨✨ :sampiyon:

Hayatim duyduk kalp atislarini c.tesi gunu cok sukur 🤲🏼✨💛

Seni odulsuz birakirmiyim bennnn 🤗🤭

Sen hep aklimizdasin dualarimizdasin canim benim 💛 bebisler iyi onlar da teyzelerine duaci 🤗 insallah bu ay gebelik mujdeni aliriz canim benim Allah emeklerinin karsiligini versin insallah

🤭🤭🤭 Sen aksam gelirsin zaten

Asyam 🥺 cok uzuldum basin sagolsun limon uzun saglikli bir omur yasar insallah
Canim sana bu kusun cok yaglandigini boyle giderse omrunun az olacagini soylemistik bu kus cok yag baglamisti 🥺

Gunaydinnn ozmut umm canim bir test yapsan keske belki vucudunda minik bir parazit vardir 😍

Canim dr bana multivitamin baslatti. Folidoce iciyordum artik elevit pronatal a gectim.
Lariiişş yaa çok heyecanlıyım ama inşallah öyledir ya öğleden arasında test alıp yapıcam size de atarım inşallah hayırlı bir gecikmedir🤲🏻😍

Askolar arkadaşım öğleden sonra çarşıya gidecekmiş ondan test isterim normal test kaset olan zaten varsa çıkar bata 2 ignenin 16.gunu en azından hazırlıkli olacam 🤣 alır almaz testi yapsam olur dimi

Normalde bata yakın göğüs hassasiyet sivilce akıntı olurdu dedim gebe olabilirim ama şimdi gram göğüs hassasiyet yok akıntı da yok oncekiler kadar çokta umudum yok bu yüzden 😑

Test alıp yapayım o zaman canım çalışıyorum işteyim öğlen kaçabilirsem kaçayım da alıp yapayım. Yaaa ben bir dış gebelik bir kimyasal yaşadım o yüzden biraz korkum var kötü düşünmek istemiyorum ama işte insanoğlu aklına geliyor illa ki😪 ayy canım inşallah gümbür gümbür kalp atışlarını da duyarsın. Sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🤲🏻💚💚
aynen canım yapablrsn varsa tutar ztn bende kimyasal geçirdim insan korkuyor haklısın ama emin ol bu bebişin saglıklı ise sana tutunacaktır aklına kötü şeyler getirmemeye çalış eğer poztf görürsün direk kan vermeye gidersn .. inşallah bbgm inşallah rabbim hiç birimiizi mahrum etmesin :KK200: :KK200: :KK60:

Askolar arkadaşım öğleden sonra çarşıya gidecekmiş ondan test isterim normal test kaset olan zaten varsa çıkar bata 2 ignenin 16.gunu en azından hazırlıkli olacam 🤣 alır almaz testi yapsam olur dimi

Normalde bata yakın göğüs hassasiyet sivilce akıntı olurdu dedim gebe olabilirim ama şimdi gram göğüs hassasiyet yok akıntı da yok oncekiler kadar çokta umudum yok bu yüzden 😑
benm gögüs hassasiyetim vardı geçti canım şu an günde 1 saat kdr fln agırıyo o kdr kafana takma bnce diorm sana ben hamile gibi deglm die hiç belirtim yok hafif regl sancısı oluyor arada o kdr erken gebelikte aldırablrsn ama aşko

benm gögüs hassasiyetim vardı geçti canım şu an günde 1 saat kdr fln agırıyo o kdr kafana takma bnce diorm sana ben hamile gibi deglm die hiç belirtim yok hafif regl sancısı oluyor arada o kdr erken gebelikte aldırablrsn ama aşko
Yarın eşim görevden gelince kan verecem özelde burda erken gebelik 40 TL eczanede ee özelde o kadara kan alıyor normal bir gebelik testi alayım dedim kan kesin verecek çıkmasa da eşimin gönlü olsun geçen icin de kalmıştı 🤣 burda belirtileri okuyunca benim hiç yok ondan

Yarın eşim görevden gelince kan verecem özelde burda erken gebelik 40 TL eczanede ee özelde o kadara kan alıyor normal bir gebelik testi alayım dedim kan kesin verecek çıkmasa da eşimin gönlü olsun geçen icin de kalmıştı 🤣 burda belirtileri okuyunca benim hiç yok ondan
kimin belirtilerini okudun kızzz

Eki Görüntüle 2799406 sabah bu görüntüyü görmek beni o kadar üzdü ki kalkar kalmaz kuslara bakayım sesi çıkmıyor yuvaliktaydilar yanına gidince limon hemen çıktı maviş çıkmayınca hemen yuvaligin kapağını açtım böyle yatıyordu önce parmağımla dokundum hareket etmeyince elime aldım böyleydi 😢😢😢🥺🥺 keşke dün yatmadaj baksaydim halbuki uçurdum bu kuş uçtu yanıma geldi evet diğer kuşlarım hasta olunca yasamamisti ama bu kuşum hasta değildi o kadar hafifti ki ölüsü diğerleri öyle değildi ağırdı :KK61::KK61:
Çok üzüldüm canım.

Ayy inşallah hayırlısı ile dün çok dua ettim herkese isteyenler hayırlısı ile sağlıkla kalsın, çok aratmasın. Hamile olanlar da sağlıkla kucağına alıp bir avazda doğursun inşallah.. Test alam da yapam öğlen o zaman ben çok korkuyorum da çıkmazsa diye🙄
İnşallah vardır canım. Gecikme güzel bir işaret 😍

aynen canım yapablrsn varsa tutar ztn bende kimyasal geçirdim insan korkuyor haklısın ama emin ol bu bebişin saglıklı ise sana tutunacaktır aklına kötü şeyler getirmemeye çalış eğer poztf görürsün direk kan vermeye gidersn .. inşallah bbgm inşallah rabbim hiç birimiizi mahrum etmesin :KK200: :KK200: :KK60:
İnşallah kuzum testi yapınca size de atarım bilmiyorum 2 hamileliğimi de hissetmiştim ve gününden önce kanda öğrenmiştim bunda adet gecikmesi var ama içimde hiç o his yok hayırlısı bakalım. Aynen test pozitif çıkarsa hemen giderim tedbir amaçlı.. Amin canımm amin inşallah💕💕

Istikrarina hayranim canim 😁

Evet arkadaslar
Bugun burada 5000. Sayfayi yaziyor olmanin hakli gururuyla bulunmaktayiz.
Odulumuz, Syf nin emektarlarindan C Capanin Gururu Teyom a gidiyor ✨✨ :sampiyon:

Hayatim duyduk kalp atislarini c.tesi gunu cok sukur 🤲🏼✨💛

Seni odulsuz birakirmiyim bennnn 🤗🤭

Sen hep aklimizdasin dualarimizdasin canim benim 💛 bebisler iyi onlar da teyzelerine duaci 🤗 insallah bu ay gebelik mujdeni aliriz canim benim Allah emeklerinin karsiligini versin insallah

🤭🤭🤭 Sen aksam gelirsin zaten

Asyam 🥺 cok uzuldum basin sagolsun limon uzun saglikli bir omur yasar insallah
Canim sana bu kusun cok yaglandigini boyle giderse omrunun az olacagini soylemistik bu kus cok yag baglamisti 🥺

Gunaydinnn ozmut umm canim bir test yapsan keske belki vucudunda minik bir parazit vardir 😍

Canim dr bana multivitamin baslatti. Folidoce iciyordum artik elevit pronatal a gectim.
Aaaaa yaa ben çok uzaklaşmışım buralardAn 😔

Maalesef yok çıkmadı bembeyaz 😪

Eklentiler

• IMG_20210311_110956.jpg
    IMG_20210311_110956.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 41
X