Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu kadar olur ben de dün gizlice gittim Ama sonra eşime itiraf ettim

Yoktur canım içini ferah tut inşallah her şey yolunda gidecek kötü düşünme güzel düşün bebişin seninle Allahın izni ile

Bende acaba rejime soktum diye mi öldü acaba diye düşündüm bilmiyorum yaa ben bu mavisi çok seviyordum üzüldüm baya ya
Sen bana bunu daha once de soyledin, sana kus rejime sokulmaz bu kusun uzun sure serbest kalmasi ucurulmasi lazim dedim kardesime goturcem filan dedin, yine rejime sokmussun. Bence o yuzden ölmus yazik
Evet canim cikar
Bende ödul istiyorummm banane banNee
Gelip gecee camasir suyuylan yikiyomm buralari
gun gecmiyor ki yeni bir odul daha vermeyelim.
Hijyen odulunu almak uzere H halleycik i sahneye davet ediyorum
Maalesef yok çıkmadı bembeyaz
Canim benim.. demekki adet gelecek. Insallah bu yeni donemde gebe kalirsin
Hatunlar ovitrellenin 14.güne son 3 gün ve ben test yapsam çıkmaz dimi kendime savaş halindeyim
Cikabilir

Canim neden uzuluyosun bak bir sorun varmis o bulunmus gozun aydin buna mutlu olmaliyiz artik sorun ortadan kalkacak ve sen rahatca anne olabileceksin

Canim neden uzuluyosun bak bir sorun varmis o bulunmus gozun aydin buna mutlu olmaliyiz artik sorun ortadan kalkacak ve sen rahatca anne olabileceksin
Korkuyorum, doktor bulmak konusunda da çok endişelerim var, sonrasında da tüp bebek yaparız dediler ama tahlillerim ve rezervim normalmiş, neden tüp bebek diyolar ya da tüp bebek yapacaksa neden histeroskopi yapıyorlar anlamadım, histeroskopi kesin yapılacak o belli oldu da tüp bebek demesi kafamı karıştırdı biraz

Hangi sehirdeydin canim? Histeroskopide doktor onemli eger iyi bir doktorda dogru islem yapilirsa tup e gerek yok kendin dene bir sure gebe kalirsin Allah in izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…