Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lariiişş yaa çok heyecanlıyım ama inşallah öyledir ya öğleden arasında test alıp yapıcam size de atarım inşallah hayırlı bir gecikmedir

Askolar arkadaşım öğleden sonra çarşıya gidecekmiş ondan test isterim normal test kaset olan zaten varsa çıkar bata 2 ignenin 16.gunu en azından hazırlıkli olacam alır almaz testi yapsam olur dimi

Normalde bata yakın göğüs hassasiyet sivilce akıntı olurdu dedim gebe olabilirim ama şimdi gram göğüs hassasiyet yok akıntı da yok oncekiler kadar çokta umudum yok bu yüzden

aynen canım yapablrsn varsa tutar ztn bende kimyasal geçirdim insan korkuyor haklısın ama emin ol bu bebişin saglıklı ise sana tutunacaktır aklına kötü şeyler getirmemeye çalış eğer poztf görürsün direk kan vermeye gidersn .. inşallah bbgm inşallah rabbim hiç birimiizi mahrum etmesin

benm gögüs hassasiyetim vardı geçti canım şu an günde 1 saat kdr fln agırıyo o kdr kafana takma bnce diorm sana ben hamile gibi deglm die hiç belirtim yok hafif regl sancısı oluyor arada o kdr erken gebelikte aldırablrsn ama aşko

Yarın eşim görevden gelince kan verecem özelde burda erken gebelik 40 TL eczanede ee özelde o kadara kan alıyor normal bir gebelik testi alayım dedim kan kesin verecek çıkmasa da eşimin gönlü olsun geçen icin de kalmıştı burda belirtileri okuyunca benim hiç yok ondan

kimin belirtilerini okudun kızzz

Çok üzüldüm canım.

İnşallah vardır canım. Gecikme güzel bir işaret

İnşallah kuzum testi yapınca size de atarım bilmiyorum 2 hamileliğimi de hissetmiştim ve gününden önce kanda öğrenmiştim bunda adet gecikmesi var ama içimde hiç o his yok hayırlısı bakalım. Aynen test pozitif çıkarsa hemen giderim tedbir amaçlı.. Amin canımm amin inşallah

Aaaaa yaa ben çok uzaklaşmışım buralardAn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…