Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy dün bol bol dua ettim kuzummm inşallah çok güzel olacak herşeyy kaçıncı günün oluyordu senin yarınnn😍😍😍
Allah razi olsun canım 🙏 bugün 16.gun oluyor bat 13mart yarın test yaparsam herşey kesin belli olacak

Hatunlar ovitrellenin 14.güne son 3 gün ve ben test yapsam çıkmaz dimi 😂😂 kendime savaş halindeyim 😂
Aynen mesela ben dayanamayıp 10.gun test yaptım cikmadi 😁😁 ama senin 14.gun olmuş bı test feda edebilirsin 😁😁

hayırlısı olsun canım beklemek çok zor değil mi :KK43: bi de senin gecikme olduğu halde negatif çıkmış iyice kafaya takmışsındır
Off evet canım ya gerçekten çok zor ve Bayadır bu şekilde olmuyordu. Bu ay denedik 2 aydır inofolic kullanıyorum Bayadır da adetim gecikmiyordu gününde yada erken olurdum ama geç olmazdım. Bilmiyorum belirti aramıyorum zaten adetle aynı olduğu için. Artık hayırlısı ne diyim canım hakkımızda hayırlısı❤️

14olmadi son 3 gün kaldı 😂
Hee pardon ben bata 3 gün zannettim 14.gun bugün anladım yapma o zaman ben çok üzüldüm erken yapıp negatifi erken gördüm bugün 16.gun yarın test yapacam bata son 2 gün

Hee pardon ben bata 3 gün zannettim 14.gun bugün anladım yapma o zaman ben çok üzüldüm erken yapıp negatifi erken gördüm bugün 16.gun yarın test yapacam bata son 2 gün
Bende üzülmekten korkuyorum ama gerçekle de yüzleşmek istiyorum saçma sapan duygular içerisindeyim 😂

Aynı ben işte aynı 😓
bbgm bnde endişeleniyorum aslında ama normal diyorlar bak bn bugn 6+4 oldum hala birşeyim yok kaldı ki senin ultrasonda yolk sac göründü bnm onunla ilgili birşey bile bilmyrm içim içimi yiyor belki yarın buradaki doktoruma giderim bende bnm tek belirtim bazen mide kazınmalarım o kdr inşallah herşey yolundadır

bbgm bnde endişeleniyorum aslında ama normal diyorlar bak bn bugn 6+4 oldum hala birşeyim yok kaldı ki senin ultrasonda yolk sac göründü bnm onunla ilgili birşey bile bilmyrm içim içimi yiyor belki yarın buradaki doktoruma giderim bende bnm tek belirtim bazen mide kazınmalarım o kdr inşallah herşey yolundadır
İlk kontrolün kaç gün önce olmuştu kuzu🧐 Sanki oldu baya, bence git bir gör için rahat etsin,ben utanmasam gideceğim ama utanıyorum 6 gün kaldı asker gibi şafak sayacağım

İlk kontrolün kaç gün önce olmuştu kuzu🧐 Sanki oldu baya, bence git bir gör için rahat etsin,ben utanmasam gideceğim ama utanıyorum 6 gün kaldı asker gibi şafak sayacağım
kuzu bn geçen hfta cuma gittim keseyi begendigini şeklinin güzel oldugunu söledi o kdr mm bile sölemedi aklını bulandırma dedi 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi yolk sac kesesini de sordum henüz kendi çok küçük onlar ilerleyen günlerde çıkar dedi. bnde yarın 1 hafta olucak bir gidiyim diorum kimseye demeden tek başıma bnmde içim içimi yiyor çnkü:KK43: bn geçen hafta 5+5 tim yarın 6+5 olucam

X