Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaptım testi valla en azından iğnenin etkisi azalmış mı onu görürüm diye ama tamamen geçmiş onu anladım cuma yada cmt yapcam herhalde varsa o günlerde çıkar diye düşünüyorum
Ac gitsin

Ama ben sizi uyardim mi? Uyardim

Canim etkinin gectigini gormus olduk. 11.-12. gunlerde yapsan gorursun artik sonucu
evet canım etkisi geçmiş erken mi geçmiş anlamadım hayırlısı bakalım cuma yada cmt yapcam tekrar

Hadi hayırlısı olsun canım

Senin özel sağlık sigortan hangisi canım? Benim eşimin de özel sağlık sigortası var ama Süleyman cansun hoca için muayene normalde 730 lira , sağlık sigortasıyla 404 lira ödersiniz dediler .Cüneyt evrüke kurltulış mah.özel muayenehanesi var ama onun hakkında da bir haber okudum eledim diyebilirim . Volkan hocanın söylediği perinatolog takibini yapması uygun olur .

hoşgeldin canım tedavin hayırlı olsun inşllah bu ay müjdeli haberi alırsın

Çok teşekkürler..Hayırlısıyla sağlıkla senin de tüm tedavi olan isteyen arkadaşlarımızın güzel haberlerini alırız inşallah

Eki Görüntüle 2798752 bu testin gebelik testi olmasını çok isterdim
Bende hep senin gibi düşünüp üzüldüm sonunda Rabbim verdi seninde olacak inşallah testler çok bunaltır insanı ben bırakmıştım yapmayı sinir bozucu çünkü bazen pik olacak gibi diğer gün silik çıkıyordu almadım bende daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…