Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asko senin adına çok sevindim Rabb'im inşallah saglikli şekilde kucağına alirsin bende öylesine yaptım çok takilmadim açıkçası

Günaydın canım kızlar, kandiliniz mübarek olsun. Böyle güzel bir günde burada bu yazıyı okuyan herkesin-herkesin kalbi, gönlü ne diliyorsa gerçekleşsin. Tez zamanda, bekletmeden, yormadan, isyan etmeden sabırla geçen, hayırlı, sağlıklı, güzel evlat haberleri alalım inşallah. Boğazımızdaki yumru bir gün sevinçten olsun. Hepinize sarılırım.

Benim de bu ay ki oyuncaklarım geldi. 3 yıllık gebelik istemim de ilk defa ovulasyon testi yapacağım. :)
Öğlen 12:00'de. 9:30'dan beri sıvı almıyorum. Haydi bismillah.

Eklentiler

• image0 (4).jpeg
    167,7 KB · Görüntüleme: 15
Hadi hayırlısı olsun tedavin rabbim bekletmeden nasip etsin bebiş

Hadi hayırlısı olsun tedavin rabbim bekletmeden nasip etsin bebiş
Amin canımm, amin, hepimizin inş. HSG çekildiğim için bu ay ilaç/iğne hiçbir şey yok. O arada bari bununla bir bakayım yumurtluyor muyum, ne oluyor. Allah'ım hepimize sağlıkla, tez zamanda nasip etsin. Hepimiz için duam.

Amin inşallah belki de sana hsg bebiş getirecek nasip nerden gelecek bilemeyiz

Eki Görüntüle 2798752 bu testin gebelik testi olmasını çok isterdim
Simdi sen bunu niye yaptin
Acibadem canim. Cansun hocaya 730 tl verecegime ebruya gider 650 veririm. Bunun altina imzami atarim ki adananin en iyi perinatologu ebru tarim
bizde gaz sancısı olunca kendimizi kan vermede buluyoruz
Gaz gelince pirt demeden acildeyiz biz
günaydın kızlarr Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah kandiliniz mübarek olsunn
Senin de kandilin mubarek olsun canim
Gunaydin canim benim senin de kandilin mubarek olsun dualarinin yolundaki tum kapilarini acmasini dilerim
Insallah bu testler vesilen olur sana bebisini getirir hadi hayirli olsun

Amin inşallah belki de sana hsg bebiş getirecek nasip nerden gelecek bilemeyiz
Tabii ki, aynen öyle nasip.
HSG çekerken dr. ben ağrıyı yaşadığım anda hangi taraf daha çok ağrıyor dedi. Ben de hocam inanın şuan ağrı tam merkezde :) anlayamıyorum dedim.
Bana dedi ki soldan direk geçti ilaç, sağdan ise mırın kırın yaptı 2-3 sn ve sonra o da geçti dedi. Çok çok az bir sümüksü doku vardı sanırım ama ikisi de sorunsuz açık dedi.
Belki de bu sağ taraf hafif tıkalı diye , yumurta gelişmesine ve ovitrelleye rağmen gebelik olmadı. İçimi ferah tutup, sabırla beklemeye çalışıyorum. Elden başka bir şey gelmiyor.

Asko öylesine yaptım ya

Medlineda doğum nasıl bilmiyorum ama ameliyat iğrençti kızlar mümkünse tercih etmeyin.. tüp bebek kısmında bi oda verdiler bana o kadar küçüktü ki sedye girmedi. Ameliyata giderken koridora çıkardılar beni. Ata biner gibi sandalyeye çıkıp sedyeye çıktım geceden aç olduğum halde boş oda yok diyip geri eve yolladılar açım serum bile takmadılar. Evde saatlerce ameliyat bekledim

Hayırlı kandiller. Aminn, inşallah.

aynı dozla mı devam edeceksin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…