Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geldi benimki LaRisaCca LaRisaCca
Gerçekten 8.gununde yaptın mı kız testi 🤣🤣 teste yazık asko ya pozitif çıksaydı iğne etkisinden o zamanda daha fazla umitlenecektin ve negatifi gorunce daha çok hayal kırıklığı yaşayacaktin o yüzden 12. Gün test yap negatif çıkarsa da 14.gun tekrarlarsin
Diyene bak hele sen 😂😂

LaRisaCca LaRisaCca L Limonlu Su C Capanin Gururu Teyom kızlarrrr etiketleyemedklerimm kızlarr
Hastaneye geldim sağlık ocağı sonucum tabiki çıkmadı dr a sordum 11. Gün kan verdim negatifti dedim muhtemelen negatiftir dedi ve yolladı beni bilginize 🤣
Asko büyük saçmalamış bence sen bide özelde kan ver 😁😁😁 ben bı kere sağlık ocağında kan yaptırdım çıkmadı sonucu sonra labaratuvari aradım beta için çalışma yapmadık belirtilmemiş demişti

Hayırlı kandiller diliyorum herkese sağlıklı mutlu huzurlu nice güzel günler görelim herkesin içinde ki duaların kabul olması dileği ile Allahım bebiş isteyenlerin kucagını en yakın zamanda doldursun biz hamiklerede sorunsuz saglık lı Salih ve Saliha evlatları doğurmamızı nasip etsin Allah her senelere sağ eylesin ❣️❣️💋💋🤩

Anam tekrar kana göndermedi mi. Bazı doktor 0.1 çıkan sonuca 1 hafta sonra tekrar kan ver diyor, seninki de verme diyor :KK70:
Verdim kan aşko 2 saate çıkarmış ona göre görüşcem zaten muhtemelen negatiftir dedi o gün kan verdiğim için rüyamda da 138 çıkıyodu betam 😂

Asko büyük saçmalamış bence sen bide özelde kan ver 😁😁😁 ben bı kere sağlık ocağında kan yaptırdım çıkmadı sonucu sonra labaratuvari aradım beta için çalışma yapmadık belirtilmemiş demişti
İstedi tekrar verdim kuzum kan çıktım hastaneden arayacağım sonuç çıkınca muhtemelen dinlendirecek bilmiyorım ki

Yine lekelenme ile uyandım canım yatıyorum bakalım bişey yapmadan ..Volkan hoca takip için Acıbadem de Süleyman Cansun hoca yada Özel muayenehanesi olan Cüneyt Evrüke yi önerdi ..Senin Bilgin var mı bu doktorlarla ilgili?
Canim suleyman hoca epey bi yasli. Cukurova bolum baskaniydi hala oyle mi bilmiyorum. Kendisine gitmistim, ozel saglik sigortasi ile 80 tl giris ucreti odemistim o da beni volkana paslamisti volkandan niyeyse hic olumlu elektrik almadigimdan gitmedim. Volkana paslama sebebi rahim tipimdi. Cuneyt evruke cansundan daha iyi ozel poliklinik ucreti ebruyla ayni ama cuneyt hoca medline da calisiyor. Hastaneye de gidebilirsin. Tabi bilmedigim son dk gelismesi varsa onu bilemem yani hastaneden ayrildiysa yenilerde bilmiyorum
LaRisaCca LaRisaCca L Limonlu Su C Capanin Gururu Teyom kızlarrrr etiketleyemedklerimm kızlarr
Hastaneye geldim sağlık ocağı sonucum tabiki çıkmadı dr a sordum 11. Gün kan verdim negatifti dedim muhtemelen negatiftir dedi ve yolladı beni bilginize 🤣
O nasil bir tume varim ya 😂
Hayırlı kandiller diliyorum herkese sağlıklı mutlu huzurlu nice güzel günler görelim herkesin içinde ki duaların kabul olması dileği ile Allahım bebiş isteyenlerin kucagını en yakın zamanda doldursun biz hamiklerede sorunsuz saglık lı Salih ve Saliha evlatları doğurmamızı nasip etsin Allah her senelere sağ eylesin ❣️❣️💋💋🤩
Hayirli kandiller canim 💛

X