Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asko bendende yaramazlari var mesela dün adını unuttum şimdi bı arkadaş vardı ya yazmıştı 8 gün test yapmaya başlayacam diye
bendim o been benn
dün akşam yaptım test ama negatif çıktı o yüzden her gün yapmaktan vazgeçtim birkaç gün sonra yapcam tekrar

bendim o been benn
dün akşam yaptım test ama negatif çıktı o yüzden her gün yapmaktan vazgeçtim birkaç gün sonra yapcam tekrar
Geldi benimki LaRisaCca
Gerçekten 8.gununde yaptın mı kız testi teste yazık asko ya pozitif çıksaydı iğne etkisinden o zamanda daha fazla umitlenecektin ve negatifi gorunce daha çok hayal kırıklığı yaşayacaktin o yüzden 12. Gün test yap negatif çıkarsa da 14.gun tekrarlarsin

Evet cano sen şimdi hangi aşamadasın
Ben asko beklemedeyim aşılamanın 10.gunu bata 8 gün varken kan testi yaptım negatif çıktı bı daha da test yapmadım bugün 15.gunum bata 3 gün var cuma günü akşamı test yapacam nasip olursa adet olmazsam

Aynen birazcık vardı meme büyümesinden korkuyorum dötümü doktora gösterem de kurtulam
Ac gitsin
Aynen benimki de ekrana bakmadan yaptı aşılamayı bı bu değişikti birçoğuna da öyle yapıyormuş ama onun aşılaması çok tuhaf olmuş
Ama ben sizi uyardim mi? Uyardim
bendim o been benn
Canim etkinin gectigini gormus olduk. 11.-12. gunlerde yapsan gorursun artik sonucu

Ac gitsin

Ama ben sizi uyardim mi? Uyardim

Canim etkinin gectigini gormus olduk. 11.-12. gunlerde yapsan gorursun artik sonucu
Asko doktora sordum bu şekilde yapıyorum dedi zaten küçük şehir tek klinik vs vs pek öyle beklentilerim yok bu doktorlardan

Para herturlu onlarin cebine giriyor da bizden de cikiyor ..
Kuzu berbat bı yerdeyim hastane yönünden ben devlet Hastanesine nerden baksan 3 senedir gitmiyorum çok şükür rahatsizlanma olmadı tek kadın doğuma gidiyorum oda ozellere doktorum vardı dahiliye 3 sene önce gitmeden sürekli ona giderdim kan sıkıntım vardı aşırı derece de demir eksikligi falan o çok ilgilenirdi ondan sonra gitmedim doktorlar başından atma çabasında kadın doğum bolume biranda 7 hasta alıyor biri muayne yerinde yatarken diğeri askıda diğeri doktora sonuç gösteriyor ee bu bakiyosun sekreterin ark gelmiş doktor onlarla da muhabbet ediyorlar sinir oluyorum hastanede 4 doktor var tek doktor çalışıyor

Ben zaten nasil bizi dinleyip akilli oturduguna sasiriyorum

Naber karindas
Yine lekelenme ile uyandım canım yatıyorum bakalım bişey yapmadan ..Volkan hoca takip için Acıbadem de Süleyman Cansun hoca yada Özel muayenehanesi olan Cüneyt Evrüke yi önerdi ..Senin Bilgin var mı bu doktorlarla ilgili?

Olblr tabikide tatlım ama adet belirtileriyle neredeyse bir oldugu için beklemek ve çok belirti aramamak en iyisi

Kız ben bir kere bile hamile kalmadım, nirden bileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…