Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hep senin gibi düşünüp üzüldüm sonunda Rabbim verdi seninde olacak inşallah testler çok bunaltır insanı ben bırakmıştım yapmayı sinir bozucu çünkü bazen pik olacak gibi diğer gün silik çıkıyordu almadım bende daha
Asko senin adına çok sevindim Rabb'im inşallah saglikli şekilde kucağına alirsin ❤️ bende öylesine yaptım çok takilmadim açıkçası

Günaydın canım kızlar, kandiliniz mübarek olsun. Böyle güzel bir günde burada bu yazıyı okuyan herkesin-herkesin kalbi, gönlü ne diliyorsa gerçekleşsin. Tez zamanda, bekletmeden, yormadan, isyan etmeden sabırla geçen, hayırlı, sağlıklı, güzel evlat haberleri alalım inşallah. Boğazımızdaki yumru bir gün sevinçten olsun. Hepinize sarılırım.

Benim de bu ay ki oyuncaklarım geldi. 3 yıllık gebelik istemim de ilk defa ovulasyon testi yapacağım. :)
Öğlen 12:00'de. 9:30'dan beri sıvı almıyorum. Haydi bismillah.

Eklentiler

• image0 (4).jpeg
    image0 (4).jpeg
    167,7 KB · Görüntüleme: 15
Günaydın canım kızlar, kandiliniz mübarek olsun. Böyle güzel bir günde burada bu yazıyı okuyan herkesin-herkesin kalbi, gönlü ne diliyorsa gerçekleşsin. Tez zamanda, bekletmeden, yormadan, isyan etmeden sabırla geçen, hayırlı, sağlıklı, güzel evlat haberleri alalım inşallah. Boğazımızdaki yumru bir gün sevinçten olsun. Hepinize sarılırım.

Benim de bu ay ki oyuncaklarım geldi. 3 yıllık gebelik istemim de ilk defa ovulasyon testi yapacağım. :)
Hadi hayırlısı olsun tedavin rabbim bekletmeden nasip etsin bebiş 🙏

Hadi hayırlısı olsun tedavin rabbim bekletmeden nasip etsin bebiş 🙏
Amin canımm, amin, hepimizin inş. HSG çekildiğim için bu ay ilaç/iğne hiçbir şey yok. O arada bari bununla bir bakayım yumurtluyor muyum, ne oluyor. Allah'ım hepimize sağlıkla, tez zamanda nasip etsin. Hepimiz için duam.

Amin canımm, amin, hepimizin inş. HSG çekildiğim için bu ay ilaç/iğne hiçbir şey yok. O arada bari bununla bir bakayım yumurtluyor muyum, ne oluyor. Allah'ım hepimize sağlıkla, tez zamanda nasip etsin. Hepimiz için duam.
Amin inşallah belki de sana hsg bebiş getirecek nasip nerden gelecek bilemeyiz 🙏

Eki Görüntüle 2798752 bu testin gebelik testi olmasını çok isterdim 😑
Simdi sen bunu niye yaptin 🤔
Senin özel sağlık sigortan hangisi canım? Benim eşimin de özel sağlık sigortası var ama Süleyman cansun hoca için muayene normalde 730 lira , sağlık sigortasıyla 404 lira ödersiniz dediler .Cüneyt evrüke kurltulış mah.özel muayenehanesi var ama onun hakkında da bir haber okudum eledim diyebilirim . Volkan hocanın söylediği perinatolog takibini yapması uygun olur .
Acibadem canim. Cansun hocaya 730 tl verecegime ebruya gider 650 veririm. Bunun altina imzami atarim ki adananin en iyi perinatologu ebru tarim
bizde gaz sancısı olunca kendimizi kan vermede buluyoruz :KK70::KK70:
😂😂 Gaz gelince pirt demeden acildeyiz biz
günaydın kızlarr Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :dua:kandiliniz mübarek olsunn
Senin de kandilin mubarek olsun canim

Gunaydin canim benim senin de kandilin mubarek olsun dualarinin yolundaki tum kapilarini acmasini dilerim ✨
Insallah bu testler vesilen olur sana bebisini getirir hadi hayirli olsun

Amin inşallah belki de sana hsg bebiş getirecek nasip nerden gelecek bilemeyiz 🙏
Tabii ki, aynen öyle nasip.
HSG çekerken dr. ben ağrıyı yaşadığım anda hangi taraf daha çok ağrıyor dedi. Ben de hocam inanın şuan ağrı tam merkezde :) anlayamıyorum dedim.
Bana dedi ki soldan direk geçti ilaç, sağdan ise mırın kırın yaptı 2-3 sn ve sonra o da geçti dedi. Çok çok az bir sümüksü doku vardı sanırım ama ikisi de sorunsuz açık dedi.
Belki de bu sağ taraf hafif tıkalı diye , yumurta gelişmesine ve ovitrelleye rağmen gebelik olmadı. İçimi ferah tutup, sabırla beklemeye çalışıyorum. Elden başka bir şey gelmiyor.

Simdi sen bunu niye yaptin 🤔

Acibadem canim. Cansun hocaya 730 tl verecegime ebruya gider 650 veririm. Bunun altina imzami atarim ki adananin en iyi perinatologu ebru tarim

😂😂 Gaz gelince pirt demeden acildeyiz biz

Senin de kandilin mubarek olsun canim

Gunaydin canim benim senin de kandilin mubarek olsun dualarinin yolundaki tum kapilarini acmasini dilerim ✨
Insallah bu testler vesilen olur sana bebisini getirir hadi hayirli olsun
Asko öylesine yaptım ya 🤣🤣

Canim suleyman hoca epey bi yasli. Cukurova bolum baskaniydi hala oyle mi bilmiyorum. Kendisine gitmistim, ozel saglik sigortasi ile 80 tl giris ucreti odemistim o da beni volkana paslamisti volkandan niyeyse hic olumlu elektrik almadigimdan gitmedim. Volkana paslama sebebi rahim tipimdi. Cuneyt evruke cansundan daha iyi ozel poliklinik ucreti ebruyla ayni ama cuneyt hoca medline da calisiyor. Hastaneye de gidebilirsin. Tabi bilmedigim son dk gelismesi varsa onu bilemem yani hastaneden ayrildiysa yenilerde bilmiyorum

O nasil bir tume varim ya 😂

Hayirli kandiller canim 💛
Medlineda doğum nasıl bilmiyorum ama ameliyat iğrençti kızlar mümkünse tercih etmeyin.. tüp bebek kısmında bi oda verdiler bana o kadar küçüktü ki sedye girmedi. Ameliyata giderken koridora çıkardılar beni. Ata biner gibi sandalyeye çıkıp sedyeye çıktım 🤦‍♀️ geceden aç olduğum halde boş oda yok diyip geri eve yolladılar açım serum bile takmadılar. Evde saatlerce ameliyat bekledim 🤦‍♀️

Hayırlı kandiller kızlar nasılsınız bakalım 🤗 bende doktora gttim geldim yumurtam buyumemis yine 1i 10mm mis diğeri 11 mm mis yine iğneye devam dedi cuma geri gidecgm hadi inşallah kızlar su mübarek günlerde hayırlı sonuçlar alırım alırız inşallah 🤲💓
Hayırlı kandiller. Aminn, inşallah.

Hayırlı kandiller kızlar nasılsınız bakalım 🤗 bende doktora gttim geldim yumurtam buyumemis yine 1i 10mm mis diğeri 11 mm mis yine iğneye devam dedi cuma geri gidecgm hadi inşallah kızlar su mübarek günlerde hayırlı sonuçlar alırım alırız inşallah 🤲💓
aynı dozla mı devam edeceksin canım

X