Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aaa bi yap diyolar bi yapma diyorum iyice salak oldum

Kızlarrr çok şaşkınım 2 kese göründü bugün ..çift embriyo transferi olmuştum ..1 tanesi orta kaliteydi pek umutlu değildim çok şükür 2side tutunmuş ..Lekelenme devam ediyor ama doktor dinlen dedi proluton yaptırdım öyle eve geldim ..5,5 haftalık dedi doktorum 1 hafta /10 gün sonra kalp atışı muayenesine gidin dedi ..buradaki hesaplamada 7 hafta çıkıyor hayırlısı inşallah sağlıkla ilerler.. sağlıkla hayırla kucağıma almak nasip olur

cnm şuan naslsın herşey yolundamı... yat dinlen canım

ayyy maşalah ne güzel haber bu Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

İstee bu günün en güzel en haberlerinden biri canım senin adına çok sevindim sağlıkla ilerler gebeliğin

LaRisaCca sen gelmeden begenilerin geliyor
Isaret cakiyorum gelmeden
aaa bi yap diyolar bi yapma diyorum iyice salak oldum
Yap sen yap hergun bitane yap ki igne etkisinin gectigini anlayalim sonra cizgi gorursek igneden mi acaba diye dusunmeyelim
Ayyyyy bu ne guzel bir haber boyle masallah masallah Allah esirgesin iki tane ikiz olduk yesil cim masallah rabbim saglikli bir gebelik saglikla evlatlar saglikli bir dogum nasip etsin insallah
Bir kiz bir erkek de burda var
Yaa minişler ne kadar çift emoji varsa sana ve LaRisaCca gelsin
Ahahah rabbim sana da iki minnos nasip etsin

İstee bu günün en güzel en haberlerinden biri canım senin adına çok sevindim sağlıkla ilerler gebeliğin
Amin inşallah canım teşekkürler , şeninde güzel haberlerini alırız cuma günü
ayyy maşalah ne güzel haber bu Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
amin inşallah canım teşekkürler..darısı tez zamanda hayırlısıyla başına olsun
Yaa minişler ne kadar çift emoji varsa sana ve LaRisaCca gelsin

Larişim çok teşekkürler..lekelenmelerin stresinden bugün şaşkınlık, sevinç , tedirginlik karmakarışık oldum ..amin canım ikimize de inşallah sağlıklı gebelik sağlıklı evlatlar sağlıklı bir doğum nasip etsin

Amin inşallah canım teşekkürler , şeninde güzel haberlerini alırız cuma günü

amin inşallah canım teşekkürler..darısı tez zamanda hayırlısıyla başına olsun

Güzel dua ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah bende bizlerde güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…