Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gitmeseydin iyiydi
Canım benim çok teşekkür ederim çok planlı sezaryen ile dünyaya geldiler çok şükür sıkıntımız yok evimşzdeyüz,
Ayyy masallah darisi bana olsun rabbimmmm boyle saglikli bir gebelik ve dogum ay o pizza nerden cikti tamamen bilinc altim
selam kızlar..
bende 1 martta iğne vuruldum bugün 8.günüm ama zaman geçmek bilmiyor bana acil taktik verin düşünmemek için
Selam canim kim sana dusunme dedi cok dusun test yap
LaRisaCca nerdesin kuzu. Sesin çıkmıyor bugün
Canim annem bende islerimizi hallediyoruz sen napiyosun
Bizde yaptiran hic duymadim kuzum

Halen çıkmadı mı yaa ben çok merak ettim bugün 14. Günüm dün eşim diyor ki bensiz test yapma olur mu beraber ogrenelim olumsuz olumlu diyor cuma akşamı yapacaz
Aşko yap o zaman bekleme ben birsürü yaptm hiç bişi anlamadım inanki o yüzden en etkilisi 15. Gün kan ver net olsun inşallah çıkar çizgi kız yap bekliyorum

İnşallah kuzummm pek bir umudum yok açıkçası sırf sonucu alayım dr a tekrar gideyim dedim yarın yine gidicem dr a sonuca göre artk
Çok bekledik yaa sen sabah vermedin mi kanı çok sabirsizim benim ise döndü bu sonuç

Aşko yap o zaman bekleme ben birsürü yaptm hiç bişi anlamadım inanki o yüzden en etkilisi 15. Gün kan ver net olsun inşallah çıkar çizgi kız yap bekliyorum
Elimde test yok asko cuma yapacam mübarek gün

Çok bekledik yaa sen sabah vermedin mi kanı çok sabirsizim benim ise döndü bu sonuç
Evet kız verdim dk da bir bakıyorum benimki ancak akşama çıkar sağlık ocağo ondan özel olsaydı 2 saate çıkardı aman geç olsun güç olmasınn

Evet kız verdim dk da bir bakıyorum benimki ancak akşama çıkar sağlık ocağo ondan özel olsaydı 2 saate çıkardı aman geç olsun güç olmasınn
Askoob barkod numarani bize de ver bizde bakalım ilk öğrenen yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…